Strona główna

ADC/FSLL/APP/BAN/08/2018

Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r. diabetyk24.pl
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Startuje unikalny konkurs blogerski Nowocześnicukrzycy.pl
źródło: informacja prasowa, dodano: 31 lipca 2017 r.

Startuje unikalnykKonkurs blogerski Nowocześnicukrzycy.plPolscy blogerzy z cukrzycą jako pierwsi w kraju skorzystają z przełomowej technologii Eversense CGM. Od 1 sierpnia 2017 r. Polscy blogerzy z cukrzycą, mają niezwykłą okazję - mogą uzyskać dostęp, doświadczyć i skorzystać z najnowszej technologii Ciągłego monitorowania glikemii - systemu Eversense CGM, znacząco zwiększającego komfort i bezpieczeństwo codziennego życia z cukrzycą.

A to za sprawą konkursu Blogerskiego nowocześnicukrzycy.pl, który ogłosiła firma Roche Diabetes Care Polska, dystrybutor systemu Eversense CGM. Trzej Zwycięzcy będą przez rok korzystać z tego przełomowego rozwiązania do mierzenia i kontrolowania glikemii. Konkurs trwa przez cały sierpień 2017 roku. Formularz zgłoszenia oraz szczegółowe informacje nt. Konkursu znajdują się na stronie: www.nowoczesnicukrzycy.pl.

Zwycięzcy konkursu stworzą wyjątkową ekipę Vlogerów, która na specjalnie stworzonej platformie będzie dzielić się swoimi doświadczeniami z codziennego życia z Eversense CGM. Przedtem jednak otrzymają odpowiedni sprzęt video i profesjonalne wsparcie blogerskie.

W zgłoszeniu do Konkursu należy przedstawić krótki film o swoim życiu z cukrzycą lub napisać o tym ciekawy tekst, zrobić kilka zdjęć albo przedstawić inną interesującą blogersko formę. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród konkursowych zgłoszeń na początku września 2017 r. Wyboru dokona Jury, w skład którego wchodzi 5 osób - troje wybitnych polskich blogerów: Mediafun (Maciek Budzich - Przewodniczący Jury), Jason Hunt (Tomek Tomczyk) i blogująca o kwestiach zdrowotnych Dr Ania (Anna Makowska) a także dwoje przedstawicieli Organizatora Konkursu.

System Eversense CGM

Eversense to dziś najbardziej nowatorski na świecie system CGM, czyli ciągłego monitorowania stężenia glukozy w płynie śródtkankowym. Wykorzystuje przełomową, dotąd niestosowaną technologię, która zwiększa wygodę i bezpieczeństwo osób z cukrzycą. System dokonuje pomiarów poziomu glikemii co 5 minut za pomocą sensora umieszczonego pod skórą w górnej części ramienia. Dane przesyłane są w systemie ciągłym za pośrednictwem nadajnika do aplikacji w smartfonie lub do komputera. Dane te mogą też trafiać do chmury skąd można je udostępnić np. członkom rodziny, lekarzowi, czy innej osobie monitorującej poziom glikemii.

System pozwala w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu sprawdzić nie tylko jaki jest obecny stan glikemii, ale też to jak dieta, ćwiczenia, leki, czy inne czynniki mają aktualny wpływ na poziom glukozy. Co więcej, niewielki transmiter umieszczony na ramieniu nad sensorem generuje alarmy wibracyjne sygnalizujące zbliżanie się hiper - lub hipoglikemii zanim do nich dojdzie, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa osób z cukrzycą.

Więcej o systemie Eversense znajdziesz tutaj!

Startuje unikalny konkurs blogerski Nowocześnicukrzycy.pl

"Nowoczesne technologie jutra coraz bardziej wchodzą w nasze życie. Coraz częściej ratują nasze życie i zdrowie. Eversense to taka technologia jutra z podskórnym mikrosensorem łączącym nas ze smartfonem, komputerem, chmurą, by lepiej panować nad przewlekłą chorobą. To wspaniałe, że takiej technologii jutra doświadczą u nas właśnie blogerzy - też wyznaczający nowe szlaki, tyle, że w komunikacji" - powiedział Maciek "Mediafun" Budzich, Przewodniczący Jury Konkursu.

"Wygoda i bezpieczeństwo to cel każdego z nas. Osobom z cukrzycą trudniej osiągnąć ten cel. Jeśli więc technologia podsuwa nam rozwiązania - jest o czym mówić, pisać, blogować" - skomentował zaś Jason Hunt (Tomek Tomczyk), Członek Jury.

Organizatorem Konkursu Blogerskiego Nowocześnicukrzycy.pl jest Roche Diabetes Care Polska - dystrybutor systemu Eversense CGM. Roche posiada najszerszy w Polsce wachlarz produktów i usług dla pacjentów z cukrzycą - od nakłuwaczy FastClix, przez glukometry Accu-Chek, pompy insulinowe Accu-Chek i obsługujące te urządzenia aplikacje po najnowocześniejszy system ciągłego monitoringu glikemii - Eversense. Jest też stabilnym partnerem pacjentów z cukrzycą i diabetologów w Polsce - od 35 lat dostarczającymsprzęt codziennego użytku dla pacjentów z cukrzycą. Z produktów i usług Roche korzysta obecnie kilkaset tysięcy Polaków chorych na cukrzycę, jak i miliony diabetyków na świecie.

Operatorem Wykonawczym Konkursu Blogerskiego Nowocześnicukrzycy.pl prowadzącym też Biuro Konkursu jest Alert Media Communications.

Więcej informacji:

www.nowoczesnicukrzycy.pl
Biuro Konkursu Nowocześnicukrzycy.pl
tel.: 506 051 916
e-mail: konkurs@nowoczesnicukrzycy.pl

Startuje unikalny konkurs blogerski Nowocześnicukrzycy.pl


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XX Zjazd PTD w Lublinie


Konferencja Cukrzyca 2019
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Startuje unikalny konkurs blogerski Nowocześnicukrzycy.pl
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Niedziela, 20 stycznia 2019 r.

Zadaj pytanie on-line