Glukometry
Glukometr Glucocard II
Producent: ARKRAY


Glukometr Super Glucocard II GT-1640 jest wykonany z najwyższą japońską precyzją gwarantującą niezawodne, bezpiecze i satysfakcjonujące użytkowanie.


Glukometr Super Glucocard II GT-1640 jest prosty w obsłudze - automatycznie włącza się poprzez włożenie paska pomiarowego, a wyłącza poprzez jego wyjęcie. Jeżeli zapomnisz wyjąć paska pomiarowego, glukometr Super Glucocard II GT-1640 wyłączy się automatycznie po upływie 3 minut.

Umieszczona w pasku pomiarowym kapilara sama pobiera minimalną ilość krwi. Poprawność funkcji włożenia paska i pobrania krwi jest potwierdzana sygnałem dźwiękowym.

Dzięki zastosowaniu biosensorycznej technologii pomiaru, w glukometrze Super Glucocard II GT-1640 wyeliminowany został jeden z potencjalnych błędów pomiaru spowodowany zabrudzeniem optycznego toru pomiarowego.


W glukometrze Super Glucocard II GT-1640 brak bezpośredniego kontaktu z badaną krwią więc glukometr nie jest przez nią zanieczyszczany. Glukometr jest chętnie wykorzystywany w placówkach medycznych ze względu na wyskokie bezpieczeństwo jego obsługi - brak bezpośredniego kontaktu personelu medycznego z krwią osoby badanej. Każdy pasek pomiarowy jest sterylnie i hermetycznie opakowany dzięki czemu zachowana jest wysoka powtarzalność i dokładność pomiaru a termin ważności pasków jest wydłużony.

Artykuł pochodzi z portalu mojacukrzyca.org i jest dostępny pod adresem: http://www.mojacukrzyca.org/index.php?a=text&id=1310
Copyright © 2001-2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone


mojacukrzyca.org - POWIĘKSZ - Glukometry: Glukometr Glucocard II