Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Niedziela, 15 września 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Opowiadania

Jestem słodka...

Witam Wszystkich!

Mam 22 lata, od 13 lat choruje na cukrzyce typu I. Mam wspaniała rodzinę, która nie raz wspierała mnie w trudnych momentach. Choć nie ukrywam, że w moim życiu nie było ich wiele. Chodziłam do dobrego liceum, prowadziłam drużynę zuchową, z harcerstwem zwiedziłam pol. Europy :) Paryż, Londyn, Hanower, Praga). Po liceum poszłam na zaoczne studia i dostałam ciekawa i o dziwo świetnie płatna prace. W żadnym z tych zajęć cukrzyca nie była dla mnie przeszkoda!! Mam też szczęście trafiać na wspaniałych kompetentnych lekarzy i serdeczne pielęgniarki. Ale nie o tym tak na prawdę chciałam opowiedzieć.

Od kilku lat mam też przy boku wspaniałego mężczyznę. Opiekuńczego, przystojnego.. i potrafiącego robić mi bezbolesne zastrzyki pod łopatkę :) Planujemy wspólna przyszłość. A parę dni temu okazało się, że wspólna przyszłość stała się faktem. Jestem w ciąży!!!!!

Trochę się obawiam, ale chyba tego że będę GRUBA niż problemów spowodowanych cukrzyca. Pewnie, że będę musiała się oszczędzać, badać cukier częściej niż zwykle i czasem zostać 2 dni w szpitalu na badaniach. Ale to nie jest wiele więcej niż u zdrowej kobiety. Już oboje kochamy nasza mała " Fasolkę" i razem z cała rodziną cieszymy się na jej przyjście.

Moja kończąca myśl brzmi tak. Ta choroba nie stawia ŻADNYCH ograniczeń, trzeba umieć z nią żyć, nie rozczulać się nad sobą, niepowodzeń nie tłumaczyć cukrzyca. Iść przez życie z podniesiona głowa wołając "Jestem Słodka"!!

Pozdrawiam wszystkich Słodkich

Joanna Maciejewska

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~angel  IP: 89.238.3.xxx(2007-04-10 20:16:50)
To całkowita racja należy się nie poddawać, chociaż brzmi to tragicznie wcale tak nie jest. Mam 22 lata i właśnie się dowiedziałam, że jestem cukrzykiem, nie poddam się choć początek był ciężki - z tym też da się żyć!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Opowiadania: Jestem słodka...
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Newsletter
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 13 września 2019 r.

Zadaj pytanie on-line