Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Koronawirus i cukrzyca - przydatne informacje

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Opowiadania

Opowiadanie Sylwii


Cześć mam na imię Sylwia. W maju będę miała 13 lat. Na cukrzycę choruję od roku. Gdy znalazłam się w szpitalu i lekarz rozmawiał z moim tatą nie wiedziałam, że czeka mnie takie ciężkie życie. Gdy pierwszy raz po wyjściu ze szpitala poszłam do szkoły było mi bardzo przykro bo wchodząc do niej usłyszałam przypadkiem rozmowę moich koleżanek... rozmawiały o mnie mówiły, że one na moim miejscu nie chciałyby już żyć. Potem gdy wracałam z nimi do domu zaczęły mi mówić, że one nigdy nie chciałyby mieć cukrzycy. Przez przypadek przypomniałam sobie jak pani dietetyczka mówiła o tym, że jak się źle prowadzisz to możesz mieć problemy zdrowotne i możesz nawet stracić wzrok... Po kilku dniach uświadomiłam sobie, że mam jeszcze po co żyć i że koleżanki zawsze mi wszystkiego zazdrościły, a teraz się na mnie mszczą. I postanowiłam, że nie będę się nimi przejmować. Teraz już nikt mnie nie denerwuje... ale nadal sądze, że lepiej byłoby nie chorować.. Kiedyś miałam podwyższoną próbę turbekulinową i musiałam brać po 6-9 tabletek dziennie jakiegoś silnego leku a objawy cukrzycy pojawiły się po skończeniu leczenia znalazłam pudełko po leku i okazało się, że ten lek uszkadza trzustkę. Byłam wściekła na Panią doktor przez którą jestem teraz chora na cukrzycę i nigdy nie wybaczę jej tego co mi zrobiła (utrudniła mój żywot do końca). Pamiętajcie żeby czytać ulotki od leków bo nie będziecie mieli później nic do powiedzenia gdy zdaży się jakaś tragedia. Gdy będziecie ostrożni na pewno unikniecie takich tragedii.

Chcesz to napisz coś do mnie mój email: goworeksylwia@wp.pl

Sylwia Goworek

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org
mojacukrzyca.org - Opowiadania: Opowiadanie Sylwii
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 7 kwietnia 2020 r.

Zadaj pytanie on-line