Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Opowiadania

Opowiadanie Asi


Mam na imię Asia i od kwietnia 2003 r. choruję na cukrzyce typu 1. Jeszcze przed potwierdzeniem faktu, że jestem chora miałam takie przypuszczenia, ponieważ skończyłam studium medyczne i uczyłam się o różnych chorobach nigdy bym nie przypuszczała, że jedna z nich będzie mnie dotyczyć.

Kiedy było już pewne, że to cukrzyca było mi łatwiej się z tym pogodzić. Miałam szczęście, że moi przyjaciele byli ze mną i nie odeszli, wręcz przeciwnie zyskałam paru nowych, w tym mojego ukochanego chłopaka. Pomogli mi bardzo kiedy będąc na kortowiadzie w Olsztynie zostałam okradziona. Ukradli mi torbę z insulinami (bo ja biorę dwie Humalog i Humulin) i glukometrem oraz wtedy kiedy lekarz z Olszyńskiego szpitala nie chciał dać mi ani penów (a powinien bo są rozdawane w szpitalach za darmo a on wypisał mi na nie receptę, której i tak bym nie wykupiła bo portfel też były torbie oraz moje dokumenty) ani insuliny i powiedział jeszcze, że to moja wina, że mnie okradli bo powinnam siedzieć w domu a nie przyjeżdżać na koncerty. wy cukiereczki sami dobrze wiecie, że nie należy zamykać się w czterech ścianach i użalać się nad sobą. Ja żyje tak jak kiedyś i nie narzekam, no chyba tylko na to, że nie mogę wypić więcej niż jedno orzeźwiające piwko, ale nie jest to duży problem. Pozdrawiam wszystkich pa.

Asia

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Opowiadania: Opowiadanie Asi
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 3 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line