Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Koronawirus i cukrzyca - przydatne informacje

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Aplikacje na telefon

Aplikacja Diabetee

źródło: Diabetee, dodano: 27 sierpnia 2014 r.

Aplikacja DiabeteeDiabetee to aplikacja na urządzenia mobilne i smartfony, przeznaczona dla osób chorujących na cukrzycę. Aplikacja poprzez swoją funkcjonalność oraz zawartość merytoryczną jest narzędziem ułatwiającym życie z cukrzycą.

Oprócz prowadzenia dziennika choroby i wszelkich funkcji statystycznych, dostarcza przydatne informacje, takie jak dobór właściwej diety, dostępność odpowiednich produktów, lokalizacja najbliższych aptek oraz punktów pomocy medycznej. Zawartość aplikacji powstała przy współpracy wielu specjalistów, w szczególności osób chorych na cukrzycę.

Zasadniczą funkcjonalnością Diabetee jest dostarczenie platformy z nowatorskimi narzędziami, które mają na celu usprawnienie życia codziennego chorych na cukrzycę. Aplikacja ułatwi samodzielne i regularne kontrolowanie wskazań glukometru oraz kontrolę iniekcji insuliny. Dzięki przyjaznej dla użytkownika formie raportowania aplikacja umożliwia przeglądanie kluczowych informacji szybko i przejrzyście.

Dodatkową zaletą jest możliwość zaproszenia lekarza prowadzącego chorego i udostępnienie mu informacji na temat przebiegu choroby i diety. Aplikacja jest również pomocna przy układaniu optymalnej diety i doborze najlepszych produktów do codziennych posiłków.

Życzymy owocnego korzystania.

Więcej na stronie http://www.diabetee.pl

Aplikacja Diabetee Aplikacja Diabetee Aplikacja Diabetee

E-DZIENNIK

E-usługa pozwoli na profesjonalne monitorowanie choroby, jak również dzięki swojej interaktywności będzie automatycznie wysyłać alerty i powiadomienia do użytkownika oraz przede wszystkim tworzyć raporty dotyczące kluczowych parametrów istotnych dla diabetyka.

MENU DIABETYKA

E-usługa poprzez mechanizm analizy informacji i uczenia się pozwoli nadostosowanie diety do indywidualnych potrzeb diabetyka.

"JEDZ Z GŁOWĄ"

E-usługa pozwoli na otrzymywanie szczegółowych informacji na temat kupowanego produktu (skład produktu, wartość odżywcza, indeks glikemiczny, itp.) dzięki skanowaniu produktów i przypisywaniu im przez użytkowników wartości odżywczych, składu produktu, itd.

MOJA APTEKA

E-usługa pozwoli na w pełni automatyczne wskazywanie drogi do najbliższej apteki, dzięki czemu użytkownik będzie mógł szybko dokonać zakupu potrzebnego leku/insuliny. Innowacyjność tej cechy w głównej mierze polega na jej zaawansowaniu technicznym i funkcjonalnym.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org
mojacukrzyca.org - Aplikacje na telefon: Aplikacja Diabetee
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 kwietnia 2020 r.

Zadaj pytanie on-line