Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
#30latekz640G

Do wyboru, do koloru. System Minimed 640G w pięciu kolorach

źródło: opracowanie własne, dodano: 28 lutego 2016 r.

30latekz640GCzy każda pompa insulinowa musi być taka sama? Standardowa, prosta, zwykła? Otóż nie! Firma Medtronic wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje użytkownikom szeroki zakres wyboru koloru systemu MiniMed 640G. Pompa insulinowa dostępna jest aż w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, różowym, fioletowym i szarym. Możemy zatem zdecydować, która najbardziej nam się podoba.

Warto zaznaczyć, że większa część obudowy pompy insulinowej MiniMed 640G w każdym wariancie jest taka sama, czyli czarna. Kolor, który wybieramy dotyczy tak naprawdę tylko panelu przedniego. Panelu, na którym znajdują się przyciski do nawigowania po menu. Oprócz panelu przedniego taki sami kolor ma etui silikonowe. Etui dostępne jest także w pięciu wariantach kolorystycznych. Co więcej, każde z kolorów ma trochę inną strukturę. Dodatkowo, w pakiecie otrzymujemy naklejkę, która również odpowiada kolorowi, w jakim mamy pompę. Naklejkę można nakleić z tyłu pompy.


Na moich zdjęciach z bloga #30latekz640G widzicie czarną pompę z czarnym etui silikonowym. Na ten kolor musiałem trochę czekać, bo podobno jest to najbardziej rozchwytywany kolor i w pewnym momencie od ręki dostępny był tylko kolor różowy. Chociaż przy moich dwóch córeczkach i ten wariant rozważałem. Im spodobałby się na pewno! Wybór koloru daje nam możliwość zindywidualizowania wyglądu naszej pompy insulinowej. Bo przecież życie z cukrzycą nie musi być czarno-białe, można dodać do niego trochę kolorów!


A na koniec filmik prezentujący dostępne kolory:Jerzy Magiera
autor portalu mojacukrzyca.orgJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org
mojacukrzyca.org - #30latekz640G: Do wyboru, do koloru. System Minimed 640G w pięciu kolorach
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 lutego 2020 r.

Zadaj pytanie on-line