Strona główna

ADC/FSLL/APP/BAN/08/2018

Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Wtorek, 18 grudnia 2018 r. diabetyk24.pl
Bon 1000 zł do iSpot

Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Notatka bezpieczeństwa: Aplikacja Guardian Connect
źródło: Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, dodano: 19 lipca 2018 r.

MedtronicFirma Medtronic przygotowała notatkę bezpieczeństwa dotyczącą aplikacji mobilnej Guardian ™ Connect i związanej z nią problemem z zamykaniem aplikacji w systemie Apple iOS w wersjach 11.3 i 11.4. Firma informuje o potencjalnym problemie dotyczącym działania i komunikacji aplikacji Guardian™ Connect oraz zaleca możliwie jak najszybsze zaktualizowanie aplikacji Guardian™ Connect do najnowszej wersji 3.2.2.

W systemie operacyjnym firmy Apple, iOS wersja 11.3 i 11.4 wykryto problem, który może potencjalnie uniemożliwiać otrzymanie powiadomienia "Utracono połączenie" ("Lost Communication") po zamknięciu aplikacji Guardian™ Connect przez system operacyjny iPhona (iOS) w określonych sytuacjach. System operacyjny może zamknąć aplikację Guardian™ Connect bez powiadamiania użytkownika o tym, że aplikacja została wyłączona i nie ma łączności z nadajnikiem Guardian™ Connect. W przypadku zamknięcia aplikacji nie będzie Pan/Pani otrzymywać powiadomień, które mogą być związane ze zdarzeniami dotyczącymi hipoglikemii lub hiperglikemii. Choć otrzymano od klientów zgłoszenia dotyczące zamknięcia aplikacji bez ostrzeżenia, nie otrzymano żadnych zgłoszeń o związanych z tym problemach medycznych.

Prosimy zaktualizować aplikację Guardian™ Connect do najnowszej wersji (3.2.2) dostępnej w sklepie App Store.

Przypomnienie

Jak opisano w Podręczniku Użytkownika aplikacji, firma Medtronic nie może zagwarantować, że Pana/Pani iPhone będzie zawsze umożliwiał działanie aplikacji Guardian™ Connect w tle. W przypadku, gdy iPhone automatycznie zamknie aplikację Guardian™ Connect, może pojawić się powiadomienie "Utracono połączenie" ("Lost Communication"). Aby zapewnić ciągłość działania aplikacji, odbierania danych oraz powiadomień dotyczących poziomu glukozy z sensora, zalecamy okresowe sprawdzanie czy aplikacja Guardian™ Connect wciąż działa w tle, zwłaszcza w przypadku jednoczesnego używania kilku aplikacji bądź podczas korzystania z gier lub aplikacji wideo, które wykorzystują znaczną część zasobów mocy lub pamięci iPhone.

Uwaga: Ponieważ aplikacji Guardian™ Connect można także używać na kompatybilnych urządzeniach iPad oraz iPod Touch, niniejsze powiadomienie dotyczące bezpieczeństwa dotyczy również tych urządzeń.

Pobierz notatkę bezpiczeństwa i zapoznaj się ze szczegółami.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XX Zjazd PTD w Lublinie


Konferencja Cukrzyca 2019
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Notatka bezpieczeństwa: Aplikacja Guardian Connect
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 18 grudnia 2018 r.

Zadaj pytanie on-line