Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Pogadajmy o cukrzycy - OGLĄDAJ NA ŻYWO od godz. 20.00!

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

VI edycja konferencji - Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy

źródło: info. własna, dodano: 6 sierpnia 2018 r.

W imieniu PZWL Wydawnictwa Lekarskiego i Polskiej Federacji w Diabetologii serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji konferencji "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy", która odbędzie się już 20 października br. w Warszawie. Kierownikiem Komitetu Naukowego konferencji jest Pani Alicja Szewczyk - Przewodnicząca PFED.

W programie m.in. sesja o parametrach wyrównania metabolicznego cukrzycy z udziałem prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Myśliwiec i prof. dr hab. n. med. Jacka Sieradzkiego. Sesja pt. Ocena leczenia cukrzycy - terapie i monitorowanie z udziałem dr hab. n. med. Agnieszki Szypowskiej. Przewidziano także sesję poświęconą doniesieniom z konferencji FEND i EASD 2018 oraz sesję warsztatową "Perspektywa opieki w wybranych przypadkach klinicznych".

Podczas konferencji, w gronie ekspertów omówimy m.in.: zagadnienia zaburzeń lipidowych w cukrzycy, czynniki ryzyka rozwoju retinopatii cukrzycowej u osób dorosłych oraz funkcjonalną intensywną insulinoterapię realizowaną z zastosowaniem wielokrotnych wstrzyknięć lub osobistej pompy insulinowej. Wspólnie zastanowimy się też czy ciągłe monitorowanie glikemii potrzebuje uzupełniającej metody monitorowania. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na problematykę dotyczącą pacjenta z zespołem stopy cukrzycowej, pracy z seniorem oraz opieki nad kobietą w ciąży powikłanej cukrzycą. Tematy zostaną poprowadzone w formule warsztatowej, przez najwybitniejszych specjalistów w tych dziedzinach. - Alicja Szewczyk, Przewodnicząca Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy kod rabatowy upoważniający do rejestracji w niższej cenie, czyli tylko 99 zł. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy przy dokonywaniu rejestracji na stronie http://i.pzwl.pl/rabat99/ o użycie w polu "kod promocyjny" kodu C201018

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad Konferencją.

VI edycja konferencji - Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: VI edycja konferencji - Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 10 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line