Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XI Małopolskie Dni Diabetologiczne 12-13.04.2019 w Krakowie

źródło: organizator, dodano: 30 stycznia 2019 r.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych, XI Małopolskich Dniach Diabetologicznych, które odbędą się w Krakowie w dniach 12-13.04.2018 r. Jest to największa i najważniejsza konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana w Małopolsce pod patronatem naukowym Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Małopolskie Dni Diabetologiczne są platformą wymiany praktycznych, istotnych klinicznie informacji - stąd dobór tematów wykładów zorientowanych na najważniejsze aspekty opieki diabetologicznej, interaktywna forma wykładów oraz zajęcia warsztatowe.

XI Małopolskie Dni Diabetologiczne 12-13.04.2019 w Krakowie

Zaproszenie do Komitetu Naukowego konferencji przyjęło grono znakomitych naukowców i wybitnych lekarzy, wśród nich zagraniczni eksperci - prof. Edwin Gale z University of Bristol z Wielkiej Brytanii oraz prof. Kasia Lipska z Yale School of Medicine, USA.

Miejscem spotkania będzie Auditorium Maximum UJ, przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie, posiadające profesjonalne centrum konferencyjne. Rozpoczęcie konferencji planowane jest na piątek, 12 kwietnia około godziny 14.00.

Głównymi tematami Dni będą: cukrzyca jako schorzenie interdyscyplinarne, żywienie w cukrzycy i chorobach metabolicznych, insulino i farmakoterapia w cukrzycy typu 2, nowoczesne technologie monitorowania i leczenia, telemedycyna w diabetologii, mikro i makroangiopatyczne powikłania cukrzycy, cukrzyca a ciąża, wysiłek fizyczny w cukrzycy, krajowe i międzynarodowe wytyczne diabetologiczne, duże badania randomizowne w diabetologii, koszty w leczeniu cukrzycy, choroby monogenowe i choroby rzadkie.

Bezpłatna rejestracja jest możliwa na stronie: www.mdd.jordan.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XI Małopolskie Dni Diabetologiczne 12-13.04.2019 w Krakowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Reducan Diabet
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 maja 2020 r.

Zadaj pytanie on-line