Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Już wkrótce nowy kwartalnik Food Science!

źródło: info. własne, dodano: 14 marca 2019 r.

Już wkrótce nowy kwartalnik Food Science!

Już wkrótce ukaże się na rynku kwartalnik Food Science. Będzie to czasopismo branżowe dedykowane dietetykom, farmaceutom, lekarzom, trenerom sportowym, a także osobom zainteresowanym rozszerzeniem wiedzy o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej, chemii żywności i farmakologii oraz farmakoterapii żywieniowej.

Nad rzetelnością artykułów publikowanych na łamach Food Science czuwa bogata międzynarodowa Rada Naukowa, Autorzy z renomowanych polskich i zagranicznych uczelni i ośrodków naukowych (tj. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Politechnika Śląska, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Medyczny w Warnie i inne) oraz niezależnie powoływani recenzenci.

W każdym numerze czasopisma znaleźć można publikacje zawierające wyniki najnowszych doniesień naukowych, komentarze do wytycznych zaleceń żywieniowych, a także wskazówki praktyczne pomagające w codziennej pracy z pacjentami. Autorami artykułów są lekarze, dietetycy, farmaceuci. Treść pisma wzbogacają wywiady z osobistościami świata nauki, studia przypadków oraz obiektywne analizy produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków spożywczych i suplementów diety.

Zakres tematyczny Food Science obejmuje: żywienie, dietoterapię, fizjologię i patologię układu pokarmowego, bromatologię, farmakologię i farmakoterapię żywieniową, chemię żywności, psychologię żywienia, żywienie i suplementację osób aktywnych fizycznie, Superfoods.

Czasopismo dostępne w prenumeracie.

Portal mojacukrzyca.org został partnerem Food Science! Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.foodscience.pl oraz profilu na Facebooku.

Już wkrótce nowy kwartalnik Food Science!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org
mojacukrzyca.org - Informacje: Już wkrótce nowy kwartalnik Food Science!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 27 lutego 2020 r.

Zadaj pytanie on-line