Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Targi i Kongres Warsaw Pharmacy Show już w maju!

źródło: info. prasowe, dodano: 18 kwietnia 2019 r.

Międzynarodowe, niezależne, Targi farmaceutyczne oraz Kongres Bezpiecznej Terapii, odbędą się w majowy weekend, 18-19 maja, w nowoczesnym kompleksie targowo-wystawienniczym Global EXPO, w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do farmaceutów, ale również do lekarzy, studentów i wszystkich osób zainteresowanych profilaktyką i tematyką prozdrowotną.

Warsaw Pharmacy Show (Warszawskie Targi Farmaceutyczne i Kongres Bezpiecznej Terapii), to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu zacieśnienie współpracy między farmaceutą i lekarzem, optymalizację i zwiększenie efektywności opieki medycznej wobec pacjenta oraz ukazanie możliwości i osiągnięć, jakie niesie współczesna farmacja i technologia. Kluczowym elementem Targów jest wymiana doświadczeń i budowanie konstruktywnego dialogu między ekspertami branży farmaceutycznej, medycznej i ekonomicznej oraz promowanie rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. W dobie starzejącego się społeczeństwa, szczególną uwagę poświęcamy pomocy mobilnej ludziom w wieku emerytalnym, pokazując szeroką gamę produktów polepszających komfort życia pacjenta. Warsaw Pharmacy Show, to również świetna okazja dla studentów farmacji i medycyny do nawiązania kontaktów z przyszłym pracodawcą, świadomym konieczności kształcenia i inwestowania w kapitał ludzki.

Warsaw Pharmacy Show już w maju!

Targi obejmują swoją powierzchnią ponad 15000 m2. Jest to interaktywna część Pharmacy Show, podczas której pacjenci i przedstawiciele branży medyczno-farmaceutycznej mogą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić doświadczenia w zakresie:
 • nowych rozwiązań w lecznictwie
 • technologii i innowacji
 • dermokosmetyków
 • schorzeń
 • dostępnych środków pomocy ludziom starszym
 • żywienia
 • suplementacji
Pokój konsultacyjny, to miejsce gdzie będziemy promować opiekę farmaceutyczną (wzorem pokoju konsultacyjnego z Wielkiej Brytanii), wszelką dostępną diagnostykę: pomiary cukru, cholesterolu, ciśnienia, badanie podologiczne, wstępna ocena pod kątem AZS, właściwy dobór rajstop przeciw żylakowych itp.

International Meeting Point, międzynarodowy charakter Targów daje możliwość nawiązania współpracy między reprezentantami firm krajowych i zagranicznych. Wzrost pozycji Polski na światowym rynku farmaceutycznym jest coraz częstszą przyczyną decydującą o kierunku inwestycji firm zza granicy.

Kongres, to część dydaktyczno-naukowa Warsaw Pharmacy Show skierowana do pracowników i studentów branży medyczno-farmaceutycznej. Podczas Kongresu poruszane będą tematy związane z rolą farmaceuty i lekarza w skutecznej farmakoterapii osób starszych, opieką i bezpieczną terapią, zastosowaniem leków biologicznych i leczeniem marihuaną leczniczą oraz inne zagadnienia. Przewidziano również szereg szkoleń na punkty twarde z zakresu opieki farmaceutycznej.

Wstęp na Warsaw Pharmacy Show jest bezpłatny dla osób po 65 roku życia. Studenci farmacji i medycyny otrzymują rabat w wysokości 50%. Dla pozostałych uczestników koszt biletu wstępu na targi to 30 zł za jeden dzień i 45 zł za dwa dni. Część kongresowa Warsaw Pharmacy Show jest biletowana osobno, w zależności od tematyki wykładu. Sprzedaż odbywa się online po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie www.pharmacyshow.pl

Godziny:
Sobota, 18 maja 9.00-18.00
Niedziela, 19 maja, 10.00-17.00

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, zlokalizowane przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy, przy ulicy Modlińskiej. Kompleks dysponuje restauracją dla 350 gości oraz parkingiem na 1400 aut.

Partnerzy medialni: Mgr.farm, Gazeta Farmaceutyczna, Lek w Polsce, farmacja.net, farmacja.pl., mojacukrzyca.org.

Partnerzy naukowi: Warszawski Uniwersytet Medyczny - Wydział Farmaceutyczny, Gdański Uniwersytet Medyczny, Naczelna Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Opieka Farmaceutyczna, Cannabis Trade Association, Cannabis House Poland, PTFarm Warszawa, Polskie Towarzysztwo Studentów Farmacji.

Organizacje wspierające: Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Fundacja Europejska Klinika Cukrzycy, Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POCHP, Opieka od zaraz, Opieka Farmaceutyczna.

Dodatkowe informacje dostępne są na:
www.pharmacyshow.pl
www.facebook.com/WarsawPharmacyShow
www.instagram.com/warsawpharmacyshow

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~jowisz  IP: 89.76.96.xxx(2019-04-26 21:23:53)
A czy chorzy na cukrzycę też mogą kupić bilet wstępu ??


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Targi i Kongres Warsaw Pharmacy Show już w maju!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line