Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

źródło: materiały prasowe, dodano: 26 listopada 2019 r., aktualizacja: 17 marca 2020 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

W imieniu Prezesa i Zarządu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Pani Profesor Katarzyny Cypryk oraz Pani Profesor Agnieszki Szadkowskiej serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2020 r. Nowy termin: 27-29 sierpnia 2020 r. w Łodzi (EXPO Łódź).

To najważniejsze wydarzenie w polskiej diabetologii, które z roku na rok gromadzi ponad 2000 uczestników z całej Polski. W Łodzi gościć będziemy wykładowców krajowych oraz zagranicznych. Uczestnikami wydarzenia będą diabetolodzy, pediatrzy i interniści, lekarze rodzinni oraz specjaliści z różnych dziedzin medycyny, a także pielęgniarki i pielęgniarze, edukatorzy, diabetycy, psycholodzy, których wkład w holistyczną opiekę diabetologiczną jest niezwykle ważny.

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Cukrzyca została uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za epidemię XXI wieku, co obrazuje jak ważna jest edukacja medyczna w tym kierunku. To choroba przewlekła, nieuleczalna, która jest społecznym wyzwaniem zarówno dla zespołów terapeutycznych, jak i dla całego systemu zdrowia, choroba niezwykle uporczywa dla pacjentów i ich rodzin.

Uczestnicy Zjazdu otrzymają szansę na zaktualizowanie wiedzy, umiejętności oraz zaznajomienie się z najnowszymi metodami diagnostyki, leczenia a także prewencji cukrzycy. To niezwykle ważne, aby ten temat poruszać w gronie wybitnych specjalistów - w gronie lekarzy, młodych naukowców, pielęgniarek oraz medyków, którzy w swojej codziennej praktyce lekarskiej zmagają się trudnymi przypadkami chorych pacjentów.

Już w maju serdecznie zapraszamy do centralnej części Polski - do Łodzi na wydarzenie które sprawi, że... diabetologia będzie w centrum uwagi.

"Cieszymy się, że nasze miasto już po raz trzeci będzie gospodarzem najważniejszego wydarzenia w życiu zawodowym i naukowym społeczności lekarzy, pielęgniarek, dietetyków, edukatorów oraz przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i producentów sprzętu medycznego zajmujących się cukrzycą. Po raz kolejny będziemy mieć możliwość poszerzenia naszej wiedzy teoretycznej i praktycznej, wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności zawodowych. Pomogą nam w tym zaproszeni goście - prof. Kasia Lipska z USA i prof. Michael Nauck z Niemiec oraz wybitni specjaliści, nasi koledzy eksperci w wielu dziedzinach medycznych, którzy zechcieli podzielić się swoją wiedzą." - piszą w liście prof. dr hab. n. med. Katarzyna Cypryk i prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska.

Przy rejestracji do dnia 29.02.2020 obowiązuje niższa opłata rejestracyjna. Opłata zjazdowa obejmuje: udział w sesjach naukowych, wstęp na wystawę sprzętu medycznego i leków, materiały zjazdowe, certyfikat uczestnictwa, udział w uroczystości otwarcia Zjazdu, przerwy kawowe oraz obiadowe.

Na stronie Zjazdu został już zaprezentowany wstępny program wydarzenia. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad XXI Zjazdem Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Strona internetowa: www.21ptd.pl oraz wydarzenie na Facebooku.

Data rozpoczęcia: 14 maja 2020 r.
Data zakończenia: 16 maja 2020 r.
Nowy termin Zjazdu: 27-29 sierpnia 2020 r.
Miejsce: Expo Łódź Sp. z o. o.
Miejscowość: Łódź

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Kontakt z biurem organizacyjnym:
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
ul. Krupówki 29 | 34-500 Zakopane
NIP: 7361714931, REGON: 122426836
www.bachledakongresy.pl

Kontakt dla Wykładowców oraz Gości Specjalnych
Małgorzata Fijał (gfijal@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 801)

Kontakt w sprawie Patronatów oraz rejestracji Uczestników
Kamila Knap (kknap@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 804)

Kontakt dla Wystawców oraz Sponsorów
Bożena Chowaniec (bchowaniec@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 792)

Kontakt w sprawie zakwaterowania
Anna Chmura (achmura@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 826)

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~hj  IP: 89.76.96.xxx(2019-12-02 22:56:36)
Niech KORPORACJE przestaną truć ludzi to epidemia się skończy.


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Reducan Diabet
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 maja 2020 r.

Zadaj pytanie on-line