Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej

źródło: info. własna na podstawie regulaminu promocji, dodano: 20 kwietnia 2020 r.

Firma Roche Diabetes Care Polska przygotowała promocję na zakup zestawu Accu-Chek Combo w promocyjnej cenie 6000 zł brutto. Zestaw składa się z pompy insulinowej Accu-Chek Spirit Combo i glukometru Accu-Chek Performa Combo. Warunkiem skorzystania z promocji jest zachęcenie drugiego diabetyka do identycznego zakupu. W ten sposób dwie osoby nabywają pompę w promocyjnej cenie. Promocja obowiązuje od 15 kwietnia do 15 lipca 2020 roku.

Głównymi elementami zestawu są pompa insulinowa Accu-Chek Spirit Combo oraz pilot/glukometr w jednym - Accu-Chek Performa Combo. Obydwa urządzenia współpracują ze sobą za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Pompa podaje insulinę w ciągłym wlewie do tkanki podskórnej, zaś glukometr pełni funkcje: glukometru i pilota do sterowania pompą z funkcją kalkulatora bolusa.

Promocyjna cena sprzedaży Accu-Chek Combo w ramach akcji promocyjnej COMBO DEAL wynosi 6000 złotych brutto za sztukę i uwzględnia rabat od ceny katalogowej Accu-Chek Combo wynoszącej 9990 złotych brutto za sztukę. W ramach pojedynczego zakupu obecnie można zakupić zestaw Accu-Chek Combo (pompa i glukometr) w promocyjnej cenie 6993 zł lub samą pompę Accu-Chek Combo wraz z etui za 4973 zł.

W celu skorzystania z promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz województwo. Następnie organizator promocji kontaktuje się z pacjentem w celu dalszych ustaleń. W ten sposób uczestnik promocji otrzyma między innymi specjalny kod, dzięki któremu do promocji będzie mogła przystąpić druga osoba.

W ramach akcji prowadzone jest także szkolenie produktowe. Uczestnicy Combo Deal ustalają z przedstawicielem Organizatora termin podłączenia Accu-Chek Combo przez lekarza lub inną osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje do podłączenia Accu-Chek Combo i umożliwiają podłączenie im Accu-Chek Combo.

Przydatne linki

Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.

Zadaj pytanie on-line