Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Wtorek, 17 września 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Opowiadania

Opowiadanie Ani

Mam na imię Ania i mam 15 lat, mieszkam w Białymstoku. Dokładnie mojego "zapoznania" się z cukrzycą nie pamiętam, bo zachorowałam 8 lat temu, natomiast chcę opisać pewną sytuacje, która miała miejsce niedawno w moim życiu.

A więc pojechałam na badania kontrolne do szpitala i tam wszystko się zaczęło. Były wspaniałe pielęgniarki, lekarze, ale to pomijając to, spotkałam tam wspaniałe osoby z cukrzycą, a między innymi chłopaka o 2 lata ode mnie starszego, także cukrzyka.

Spodobaliśmy sobie i te dni kiedy leżeliśmy w szpitalu były najlepszym co mnie w życiu spotkało, no ale niestety przyszedł czas wypisów. Ja chciałam tę znajomość zachować w takiej formie, jaka była, on niestety nie ze względu na odległość on mieszka w Augustowie.

Już pewnie większość osób wie, kim on jest, ale cóż. Teraz nie mam z nim żadnego kontaktu, bo mi ukradli komórkę mam jedynie jego adres i on ma się odezwać jak tylko kome z naprawy odbierze i mi jak nową kupią. Ja napisałam do niego list, w którym napisałam, co czuje i mam nadzieje, że on w odpowiedzi też mi napisze, co czuje. Mam też nadzieje, że będzie chciał zaryzykować i utrzymać tą znajomość w poprzedniej formie.

Trzymajcie za mnie kciuki. Jak ktoś chce pogadać to się odzywajcie pod numer 9494087. A ta historia to przykład tego, że cukrzyca w niczym nie przeszkadza. Bo ja się po prostu pierwszy raz w życiu naprawdę zakochałam.

Ania

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~picek  IP: 91.239.152.xxx(2014-05-19 17:09:43)
Pierwszy raz w życiu w tym wieku? Porażka. :OP


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Opowiadania: Opowiadanie Ani
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Newsletter
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 17 września 2019 r.

Zadaj pytanie on-line