Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Magazyn PEN

Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011

dodano: 23 listopada 2011 r.

Zakończyła się II edycja plebiscytu "Dobre dla Diabetyka 2011" organizowanego przez redakcję magazynu "PEN. Cukrzyca i Otyłość". Plebiscyt trwał od marca do października i w tym czasie uczestniczące w nim produkty prezentowane były na łamach pisma oraz na stronach internetowych magazynu.

Produkty do plebiscytu zgłoszone zostały przez producentów, firmy farmaceutyczne i czytelników pisma. Głosowanie odbywało się SMS-em, mailem, na stronie internetowej www.magazynpen.com.pl oraz za pośrednictwem kuponów wyciętych z magazynu "PEN. Cukrzyca i Otyłość".

Z lektury listów dołączonych do kuponów wynika, że diabetycy mają swoje ulubione glukometry, stosują sprawdzone witaminy, suplementy i syropy. Zgodnie potwierdzają, że plebiscyt jest dobrą okazją prezentacji produktów, nie tylko tych powszechnie znanych, ale przede wszystkim nowych, wchodzących na rynek.

W plebiscycie brało udział 39 produktów przeznaczonych dla osób chorych na cukrzycę, wśród nich: glukometry, tabletki z drożdży i z cynamonem, herbatki ziołowe, kremy pielęgnacyjne, witaminy dla diabetyków, suplementy diety, a nawet woda mineralna.

Po podliczeniu wszystkich głosów, czytelnicy wyróżnili 5 produktów przyznając tytuł "Dobre dla Diabetyka 2011":
1. Glukometr Diagnostic Gold System - Diagnosis Sp. z o.o.
2. Telefon komórkowy MaxCom MM 450 BB - MaxCom Sp. z o.o.
3. Czekolada mleczna bez cukru Wawel - Wawel Spółka Akcyjna
4. Skarpety dla diabetyków z włóknami srebra - JJW s.j.
5. AA Therapy dla Diabetyków Krem zmiękczający do stóp - OCEANIC S.A.

Zwycięzca ma prawo używać w roku 2012 tytułu: "Produkt Wyróżniony w Plebiscycie Czytelników PEN-a Dobre dla Diabetyka 2011".

Uroczyste wręczenie honorowych dyplomów odbyło się podczas uroczystego spotkania diabetyków w Łomży zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą .

Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011Redakcja portalu MojaCukrzyca.org nie jest autorem powyższego ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komunikat przesłano na adres e-mail Redakcji portalu, zweryfikowano pod względem merytorycznym. Za zamieszczenie powyższego komunikatu nie pobrano żadnych opłat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Magazyn PEN: Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line