Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Magazyn PEN

Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011

dodano: 23 listopada 2011 r.

Zakończyła się II edycja plebiscytu "Dobre dla Diabetyka 2011" organizowanego przez redakcję magazynu "PEN. Cukrzyca i Otyłość". Plebiscyt trwał od marca do października i w tym czasie uczestniczące w nim produkty prezentowane były na łamach pisma oraz na stronach internetowych magazynu.

Produkty do plebiscytu zgłoszone zostały przez producentów, firmy farmaceutyczne i czytelników pisma. Głosowanie odbywało się SMS-em, mailem, na stronie internetowej www.magazynpen.com.pl oraz za pośrednictwem kuponów wyciętych z magazynu "PEN. Cukrzyca i Otyłość".

Z lektury listów dołączonych do kuponów wynika, że diabetycy mają swoje ulubione glukometry, stosują sprawdzone witaminy, suplementy i syropy. Zgodnie potwierdzają, że plebiscyt jest dobrą okazją prezentacji produktów, nie tylko tych powszechnie znanych, ale przede wszystkim nowych, wchodzących na rynek.

W plebiscycie brało udział 39 produktów przeznaczonych dla osób chorych na cukrzycę, wśród nich: glukometry, tabletki z drożdży i z cynamonem, herbatki ziołowe, kremy pielęgnacyjne, witaminy dla diabetyków, suplementy diety, a nawet woda mineralna.

Po podliczeniu wszystkich głosów, czytelnicy wyróżnili 5 produktów przyznając tytuł "Dobre dla Diabetyka 2011":
1. Glukometr Diagnostic Gold System - Diagnosis Sp. z o.o.
2. Telefon komórkowy MaxCom MM 450 BB - MaxCom Sp. z o.o.
3. Czekolada mleczna bez cukru Wawel - Wawel Spółka Akcyjna
4. Skarpety dla diabetyków z włóknami srebra - JJW s.j.
5. AA Therapy dla Diabetyków Krem zmiękczający do stóp - OCEANIC S.A.

Zwycięzca ma prawo używać w roku 2012 tytułu: "Produkt Wyróżniony w Plebiscycie Czytelników PEN-a Dobre dla Diabetyka 2011".

Uroczyste wręczenie honorowych dyplomów odbyło się podczas uroczystego spotkania diabetyków w Łomży zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą .

Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011Redakcja portalu MojaCukrzyca.org nie jest autorem powyższego ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komunikat przesłano na adres e-mail Redakcji portalu, zweryfikowano pod względem merytorycznym. Za zamieszczenie powyższego komunikatu nie pobrano żadnych opłat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Magazyn PEN: Finał plebiscytu czytelników DOBRE DLA DIABETYKA 2011
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line