Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
World Diabetes Day

I Kaliski Marsz Diabetyków - 10 listopada 2012 r.

dodano: 9 listopada 2012 r.

Światowy Dzień Cukrzycy | World Diabetes Day

W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Przyjaciól Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Kaliszu projektu: "Wolontariat sposobem na zmaganie się z chorobą" zapraszamy Państwa do udziału w I Kaliskim Marszu Diabetyków pod hasłem: "Razem Przeciw Cukrzycy".

Projekt dotowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, a Stowarzyszenie realizuje go w partnerstwie z Kaliskim Stowarzyszeniem Chorych na Cukrzycę (osoby dorosłe).

Będzie to społeczna akcja wczesnego wykrywania cukrzycy i szerokiej informacji społeczeństwa na temat przyczyn, objawów, leczenia i konsekwencji choroby.

Do udziału Marszu zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych chorych na cukrzycę, ich rodziny i przyjaciół.

Marsz odbędzie się 10 listopada 2012 r. (sobota) w godz. 10.00 - 12.30. Przemaszerujemy wokół kaliskiego Ratusza z transparentami, tablicami informacyjnymi, balonami. Rozdamy ulotki informacyjne przygotowane przez nasze dzieci i młodzież we wcześniejszych etapach projektu. Będzie bezpłatnie badanie poziomu cukru we krwi.

W tym dniu nastąpi również rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy Diabetologicznej i rozdanie nagród.

To pierwsza w Kaliszu tak duża impreza środowiska diabetyków i udział w niej powinien być ważny dla każdego z nas! Bardzo serdecznie zapraszamy!

Plakat akcjiJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - World Diabetes Day: I Kaliski Marsz Diabetyków - 10 listopada 2012 r.
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line