Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
World Diabetes Day

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Jarosławiu

dodano: 12 listopada 2012 r.

Światowy Dzień Cukrzycy | World Diabetes Day

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Terenowe w Jarosławiu zaprasza na obchody Światowego Dnia Cukrzycy, który organizowany jest corocznie 14 listopada.

Światowy Dzień Cukrzycy został ustanowiony w 1991 r. jako odpowiedź na wyraz obaw związanych z nasilającym się występowaniem przypadków cukrzycy na całym świecie.

"Cukrzyca: chrońmy naszą przyszłość" to hasło tegorocznych obchodów.

14 listopada od godz. 9.00 do 12.00 w dwóch punktach miasta (Sala Lustrzana, Rynek 5 i hol Delikatesów ABC, ul. Pruchnicka) każdy zainteresowany będzie miał możliwość zmierzyć sobie poziom cukru i ciśnienia tętniczego. Odbędzie się również pokaz produktów przeznaczonych dla diabetyków.

Szczegółowy program obchodów

1. Od 9-12 w dwóch punktach w Jarosławiu bezpłatne badanie poziomu cukru i ciśnienia tętniczego (jeden punkt w Sali lustrzanej Rynek 5, drugi punkt w holu Delikatesów ABC Przy ul. Pruchnickiej), oprócz pomiaru poziomu cukru i ciśnienia tętniczego pokaz produktów dla diabetyków kremów, obuwia specjalistycznego, skarpetek, wystawa książek edukacyjnych, badanie stóp, pokaz słodzików.

2. O godz. 13 część oficjalna obchodów - powitanie zaproszonych gości, prelekcja, odczytanie okolicznościowego referatu, odznaczenia , przemowy zaproszonych gości, część artystyczna, rozdanie nagród i drobny poczęstunek.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - World Diabetes Day: Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Jarosławiu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line