Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
World Diabetes Day

Konferencja Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Warszawie

dodano: 12 listopada 2012 r.

Światowy Dzień Cukrzycy | World Diabetes Day

PTDSerdecznie zapraszamy członków PTD oraz wszystkich, którzy troszczą się o los chorych na cukrzycę i polskiej diabetologii na tegoroczne obchody Światowego Dnia Cukrzycy.

Odbędą się one we wtorek 13 listopada, w godz. 11.00-13.00, w bardzo szczególnym i ważnym dla polskiej diabetologii miejscu - w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 12. W tym dokładnie miejscu (zachowała się do dzisiaj główna fasada) przed wojną mieścił się Szpital Św. Ducha, gdzie po raz pierwszy zastosowano wyprodukowaną w Warszawie 1925 roku przez Kazimierza Funka insulinę.

W trakcie obchodów przedstawimy nowe inicjatywy edukacyjne i medialne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, postępy zainicjowanego rok temu programu "Pracuj z Cukrzycą", a także najnowsze osiągnięcia ośrodka gdańskiego w realizacji Narodowego Programu Profilaktyki i Edukacji Diabetologicznej. Spodziewamy się też Bardzo Ważnego Gościa, który opowie nam jak chorować na cukrzycę i zachować pełnię sił ciała i umysłu.

Gorąco zapraszam!

prof. Leszek Czupryniak

Zaproszenie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - World Diabetes Day: Konferencja Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line