Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
DIABETYK

Audycja DIABETYK NA FALI w czwartek o godz. 14.00 na żywo w Internecie

aktualizacja: 26 czerwca 2013 r.

ABC BEZPIECZNYCH WAKACJI Z CUKRZYCĄ

Radio WNetRelaks, brak pośpiechu, nowe miejsca i nowi znajomi, wzruszenia i cudowne wrażenia, wszechogarniająca atmosfera luzu, poczucie błogości i bezpieczeństwa - tak pokrótce wyglądają udane i piękne wakacje. Aby faktycznie tak było każdy wędrowiec z cukrzycą (i jego towarzysz lub opiekun), powinien do wyjazdu stosownie się przygotować, bez względu na to, czy wybiera się na zorganizowany wypoczynek, czy sam planuje swoje podróże.

Nie ulega wątpliwości, że czas wyjazdów wakacyjnych z punktu widzenia zarządzania cukrzycą jest dość specyficzny i wymaga zwiększonej czujności. Trzeba przewidzieć różne możliwe sytuacje awaryjne i od razu znaleźć na nie rozwiązania, aby nasze starania o bezproblemowe spędzenie wakacji zakończyły się sukcesem.

Podczas audycji podpowiemy, jak radzić sobie w takich właśnie różnych "wyjazdowych" sytuacjach, m.in. jak łączyć zwiększoną aktywność fizyczną z kontrolą glikemii i dawkowaniem insuliny, na co zwracać szczególną uwagę, co zrobić w sytuacjach, gdy już pojawi się jakiś problem, np. gdy dojdzie do wystąpienia kwasicy ketonowej lub znacznych wahań poziomu glukozy we krwi.

Na audycję zapraszają: Katarzyna Kacperczyk, redaktor naczelna miesięcznika "Diabetyk" i Katarzyna Gajewska, edukatorka, psycholog, która różnych problematycznych sytuacji związanych z prowadzeniem cukrzycy w niecodziennych okolicznościach doświadczyła osobiście.

Zapraszamy do słuchania audycji w czwartek o godz. 14.00!

Zapraszamy na stronę: www.diabetyk.pl

DIABETYK NA FALI


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - DIABETYK: Audycja DIABETYK NA FALI w czwartek o godz. 14.00 na żywo w Internecie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line