Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
World Diabetes Day

Światowy Dzień Cukrzycy w Siedlcach

źródło: pfed.org.pl, dodano: 16 listopada 2012 r.

Światowy Dzień Cukrzycy | World Diabetes Day

W Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach wszyscy zainteresowani problematyką cukrzycy: chorzy na cukrzycę i ich rodziny oraz profesjonaliści medyczni - zaproszeni zostali 16 listopada na obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

Organizatorzy poprosili uczestników o włożenie chociaż jednej części garderoby w kolorze niebieskim symbolizującym zjednoczenie się z chorymi na cukrzycę. To spotkanie ma charakter edukacyjno-integracyjny: zaplanowano bogatą część szkoleniową, a jego uczestnicy będą mieli możliwość zmierzenia poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego, obliczania BMI i WHR oraz zasięgnięcia konsultacji pielęgniarki i dietetyka.

Patronat honorowy nad obchodami sprawuje Polska Federacja Edukacji w Diabetologii. Będzie ją reprezentować Anna Grzegrzółka, przewodnicząca Sekcji Pacjentów z Cukrzycą "Niebieski pierścień", która przedstawi informację o działalności sekcji.

Start: 16 listopada (piątek) o godz. 12.00!
Miejsce: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o. o.
ul. Poniatowskiego 26, Siedlce


Szczegóły


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Edyta KRACIK, Szczecin  IP: 213.134.163.xxx(2012-11-20 21:06:31)
CHORUJĄC NA CUKRZYCĘ POWINNIŚMY ZATEM, REALIZOWAĆ DIETĘ: Wg tzw. NISKICH WĘGLOWODANÓW TJ. DO 26% WZROSTU, i nie chodzi bynajmniej o ilość czy o to, że są cukry proste lub złożone. Chodzi o to, aby klasyfikować węglowodany wg wzrostu poziomu cukru jaki powodują we krwi po spożyciu. Nie uwzględniają tego wymienniki ww węglowodanowe, które pokazują wyłącznie ilości węglowodanów jako ilości, a nie uwzględniają jakości.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - World Diabetes Day: Światowy Dzień Cukrzycy w Siedlcach
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line