Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Bezpłatny pomiar poziomu cukru we krwi w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach

źródło: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, dodano: 11 listopada 2013 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z CukrzycąZ okazji Światowego Dnia Cukrzycy Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą serdecznie zaprasza na bezpłatny pomiar poziomu cukru we krwi oraz porady edukatorów diabetologicznych. Badania będą przeprowadzane w czwartek w dniu 14 listopada 2013 r. w holu głównym Urzędu Miejskiego w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 21 w godzinach od 12.00 do 16.30.

Kolejne badania 16 listopada w Zabrzu (CH Platan, Plac Teatralny 12) i Katowicach (CH Belg, Przemysłowa 3) wraz ze studentami z IFMSA Śląsk.

Zgodnie z zaleceniami lekarzy diabetologów, każda osoba po ukończeniu 40 roku życia powinna przynajmniej raz w roku profilaktycznie zbadać poziom glukozy we krwi.

Podczas akcji będzie można również porozmawiać na temat sposobów zmniejszenia ryzyka zachorowania na cukrzycę oraz nowoczesnych sposobów monitorowania cukrzycy.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Bezpłatny pomiar poziomu cukru we krwi w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line