Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Relacja z obchodów Światowego Dnia Cukrzycy w Kraśniku

źródło: Koło Diabetyków w Tarnogrodzie, dodano: 15 listopada 2013 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

TarnogródChorzy na cukrzycę rozpoczęli swoje uroczystości od Mszy Św. w kościele pod wezwaniem Józefa Robotnika. Po mszy wszyscy udali się do Domu Kultury gdzie odbyła się dalsza część obchodów Światowego Dnia Cukrzycy połączone z XV rocznicą założenia koła diabetyków w Kraśniku.

Wykład pt. "Jak postępować z cukrzycą" poprowadziła dr diabetolog Elżbieta Potępa. W spotkaniu uczestniczyli Starosta Kraśnika Pan Andrzej Maj. Burmistrz Kraśnika Pan Mirosław Włodarczyk, przedstawiciel wójta Kraśnika Pani Beata Kuśmierczyk-Kufel, CPR reprezentowała Pani Małgorzata Romanko.

Była również delegacja diabetyków z Tarnogrodu z prezesem Władysławem Chodkiewiczem na czele. Był również prezes PSD z Zamościa Marek Klimek. Głos w dyskusji zabierali starosta, burmistrz, prezes Władysław Chodkiewicz z Tarnogrodu oraz prezes diabetyków z Zamościa.

Na spotkaniu przygrywała Kapela Ludowa z Kraśnika przy dźwiękach, której wszyscy znakomicie się bawili. Nad całością czuwała prezes Maria Kołtun wraz z zarządem. Widać, że chorzy potrafią pokazać swoje problemy jak również potrafią się bawić. Więcej takich spotkań integracyjnych wśród diabetyków.

Relacja z obchodów Światowego Dnia Cukrzycy w Kraśniku


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Marysia  IP: 83.7.150.xxx(2013-11-15 20:23:50)
Wspaniała impreza ,wspaniałe zdjęcie słodkich osób ,no i tańce ,na pewno też umilano sobie tę imprezę śpiewem. 14 listopad - nasze święto . Możemy żyć dzięki temu, że mamy insulinę i dziękować ,tym co ją wymyślili.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Relacja z obchodów Światowego Dnia Cukrzycy w Kraśniku
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line