Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

W Tarnowie finał akcji: Mniej cukru - poczuj smak

źródło: CenterMed, dodano: 27 listopada 2013 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

CenterMedDużą "dawkę zdrowia" otrzymali w sobotę, 23 listopada, tarnowianie, którzy odwiedzili Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. W kiermaszu zdrowotnym, wykładach w ramach akcji "Mniej cukru - poczuj smak", wzięło udział kilkaset osób - młodzi i seniorzy. Mieszkańcy chętnie korzystali z darmowych badań cukru i cholesterolu oraz porad diabetologa.


Otwórz plik

O tym dlaczego cukrzyca nazywana jest epidemią XXI wieku uczestnicy spotkania mogli się dowiedzieć z prelekcji dr n. med. Iwony Trznadel - Morawskiej, specjalisty chorób wewnętrznych, diabetologa z Kliniki Chorób Metabolicznych CM UJ, Centrum Diabetologii Klinicznej CenterMed. Do zdrowego stylu życia zachęcał w wykładzie lekarz chorób wewnętrznych Jacek Roik z CenterMed. Podczas imprezy ponad 40 osób zapisało się do powstającego w Tarnowie Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Akcję "Mniej cukru - poczuj smak" przygotowali CenterMed i Stowarzyszenie Medycyna Polska przy współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie. Wcześniej w ramach kampanii odbył się happening zdrowotny w centrum Tarnowa, a "mobilna poradnia" stanęła w CH Max. W sumie z darmowych badań skorzystało ponad pół tysiąca osób, u kilku wykryto cukrzycę.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: W Tarnowie finał akcji: Mniej cukru - poczuj smak
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line