Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Akcja pt. Słodki namiot po raz drugi w Nowym Sączu

źródło: Koło Przyjaciół Dzieci Chorych na Cukrzycę, dodano: 15 listopada 2014 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Koło Przyjaciół Dzieci Chorych na Cukrzyce działające przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Nowym Sączu zorganizowało z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w dniu 13 listopada 2014 r. akcję bezpłatnego badanie poziomu cukru we krwi.

Badania odbywały się na sądeckim rynku w "Słodkim Namiocie" w godzinach od 9.00 do 12.00. W akcji udział brali: lekarz diabetolog - pani Urszula Szewczyk, edukatorzy diabetologiczni: pan Ludwik Szewczyk, pani Bronisława Dolińska Garwol i pani Jolanta Łukasik oraz wolontariusze - młodzież z Koła Przyjaciół Dzieci Chorych na Cukrzycę i przyjaciele.

Zorganizowana akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem sądeczan. Na 200 osób przebadanych - 10% miało podwyższony poziom cukru i zostało skierowanych na konsultację. Akcję wspierała: Firma Roche i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę.

Akcję zorganizowała Pani Bronisława Dolińska Garwol, Przewodnicząca Koła Przyjaciół Dzieci Chorych na Cukrzycę - Edukator Diabetologiczny.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~kika  IP: 212.197.189.xxx(2014-11-16 19:59:40)
Super akcja!!!!! godna polecenia!!!!!! Gratulacje dla sprawnej organizacji!!!!!!


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Akcja pt. Słodki namiot po raz drugi w Nowym Sączu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line