Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Ogłoszenia

Zasady korzystania z ogłoszeń

aktualizacja: 4 stycznia 2021 r.

Uwaga!
Od 4 stycznia 2021 roku zawieszamy funkcjonowanie sekcji "Ogłoszenia" na portalu mojacukrzyca.org. Nowe ogłoszenia na portal mojacukrzyca.org nie będą przyjmowane. Całkowite wyłączenie tej sekcji nastąpi w najbliższym czasie. Serdecznie zapraszamy na naszą sprzedażową grupę na Facebooku:
Cukrzyca - Oddam/Sprzedam/Kupię/Zamienię

Zasady korzystania z ogłoszeń na portalu mojacukrzyca.org:
 1. Dodanie ogłoszenie jest bezpłatne. Ogłoszenie o takiej samej treści (dotyczące tego samego przedmiotu) można zamieścić jednokrotnie.

 2. Ogłoszenie zostanie dodane najpóźniej do 10 dni od daty przesłania go do Redakcji.

 3. Treść ogłoszenia może zawierać maksymalnie 800 znaków (wraz ze spacjami). W przypadku przekroczenia tej liczby znaków ogłoszenia będą automatycznie skracane.

 4. Administracja forum nie odpowiada za treść, autentyczność ogłoszeń, za przebieg i finalizację transakcji oraz za wszelkiego rodzaju szkody wynikłe z ewentualnej transakcji. Uwaga na oszustów!

 5. Zabrania się zamieszczać ogłoszenia niezwiązane z diabetologią.

 6. Zabrania się zamieszczać ogłoszenia dotyczące sprzedaży, kupna, wymiany, oddania za darmo, leków dostępnych na receptę (np. insuliny, pasków do glukometru, itp.), pomp insulinowych i wkłuć (zestawy infuzyjne) refundowanych przez NFZ.

 7. Dopuszcza się warunkowane umieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży pomp insulinowych i wkłuć do pomp insulinowych (zestawy infuzyjne). Użytkownik w takim przypadku powinien przesłać na adres redakcja@mojacukrzyca.org zeskanowany paragon lub fakturę VAT potwierdzający nabycie pompy lub wkłuć u sprzedawcy. Paragon lub faktura VAT nie będą publikowane.

 8. W ogłoszeniu mogą znajdować się następujące dane: adres e-mail (obowiązkowo), telefon zwykły i/lub komórkowy, numer Gadu-Gadu i miasto.

 9. Do ogłoszeń nie ma możliwości dodania zdjęć.

 10. Aby usunąć ogłoszenie należy odpowiedzieć na e-maila z potwierdzeniem umieszczenia ogłoszenia zaznaczając, że chodzi o usunięcie ogłoszenia.

 11. Ogłoszenia są widoczne na portalu przez minimum 3 miesiące od daty dodania. Następnie są automatycznie kasowane bez powiadomienia. Jeżeli chcesz, aby ogłoszenie było dalej widoczne na stronie musisz ponownie wysłać zgłoszenie.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Ogłoszenia: Zasady korzystania z ogłoszeń
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line