Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Zobacz HYDE PARK w "Pogadajmy o cukrzycy"! Głos mają widzowie!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Wspólnie w trosce o zdrowie. Bezpłatne badania kontrolne w Synexus

źródło: Centrum Medyczne Synexus, dodano: 4 listopada 2015 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Centrum Medyczne SynexusZ okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą (14 listopada) Centrum Medyczne Synexus od początku listopada do końca roku prowadzi ogólnopolską kampanię "Wspólnie w trosce o zdrowie - CUKRZYCA". W ramach kampanii pacjenci z cukrzycą w wieku 40+ będą mogli skorzystać z oferty bezpłatnych badań kontrolnych i w jednej z przychodni Synexus wykonać: lipidogram, hemoglobinę glikowaną, glukozę, morfologię i kreatyninę oraz dodatkowo densytometrię (badanie gęstości kości pozwalające na ocenę ryzyka osteoporozy). Przychodnie Synexus są zlokalizowane w sześciu metropoliach - Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Gdańsku.

Podczas tych dwóch miesięcy pojawimy się w wielu miejscach z informacją o cukrzycy, aby zwiększać świadomość społeczeństwa i uwrażliwiać na ten problem. Nasze artykuły dotyczące zagadnienia cukrzycy ukażą się w prasie oraz w sieci. Specjalnie na potrzeby kampanii opracowaliśmy poradnik dla diabetyków, a także dzienniczki do zapisywania pomiarów glikemii. Przygotowaliśmy także silikonowe opaski na nadgarstek dla diabetyków z informacją o chorobie "MAM CUKRZYCĘ - jeśli zemdleję, wezwij lekarza".

Wiedza społeczeństwa na temat cukrzycy i jej profilaktyki nie jest duża. Co piąty Polak nigdy nie miał badania sprawdzającego stężenie glukozy we krwi, a tylko 26% badanych deklaruje, że wykonuje to badanie corocznie. Jesteśmy przekonani, że poprzez edukację, podnoszenie świadomości społeczeństwa i rozpowszechnianie informacji na temat choroby, możemy przyczynić się do poprawy stanu zdrowia zarówno samych chorych, jak i ogółu społeczeństwa.

Pobierz bezpłatny poradnik dla pacjentów z cukrzycą - kliknij tutaj.

Patronat medialny:
  • Portal mojacukrzyca.org
  • Czasopismo i portal internetowy www.diabetyk.pl
  • Polskie Stowarzyszenie Diabetyków
Więcej informacji na stronie internetowej.

Wspólnie w trosce o zdrowie. Bezpłatne badania kontrolne w Synexus


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Wspólnie w trosce o zdrowie. Bezpłatne badania kontrolne w Synexus
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Niedziela, 26 czerwca 2022 r.

Zadaj pytanie on-line