Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Zgorzelcu

źródło: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejskie Zgorzelec, dodano: 7 listopada 2015 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejskie ZgorzelecKoło Miejskie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Zgorzelcu przyjmuje zapisy na obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą organizowane przez Koło Rejonowe w Jeleniej Górze, które odbędzie się w dniach 21-22.11.2015 roku (sobota-niedziela).

W programie wyjazd do Jeleniej Góry w sobotę - godzinę wyjazdu podamy po informacji z KR PSD z Jeleniej Góry, uroczystość oficjalna w Jeleniej Górze - wręczenie odznaczeń, wyróżnień, część artystyczna, następnie przejazd do Karpacza - wspólna kolacja - integracja - nocleg w WODOMIERZANCE - w niedzielę po śniadaniu zwiedzanie Karpacza, powrót do Zgorzelca po obiedzie.

Aktualizacja: Ze względu na wycofanie się sponsora strategicznego cena wyjazdu może ulec zmianie w stosunku do proponowanej wcześniej. Dokładne informacje będą udzielane w siedzibie Koła. Jest poprawka co do miejsca uroczystości, która odbędzie się w PIECHOWICACH o godz. 13.00. Wyjazd ze Zgorzelca z Ujazdu przystanek koło kościoła godz. 10.30, następnie przystanek koło Basenu ul. Maratońska godz. 10.40, ostatni przystanek dworzec PKP godz. 10.45. Jedziemy przez PIEŃSK, LUBAŃ ŚL. i do PIECHOWIC. Reszta tak jak było zaplanowane. Koszt 90 zł dla członków PSD, pozostali 120 zł, którą należy wpłacić do 12.11.2015 r. w siedzibie Koła w każdy czwartek w godz. 15-17.00.

Kontakt:
Prezes - Jarosław Brzozowski - 602 848 360
Wiceprezes - Tadeusz Karczewski - 513 034 353
Skarbnik - Wojciech Stachurski - 601 641 171
http://www.diabetycy.zinfo.pl

Zgorzelec


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Zgorzelcu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line