Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Światowy Dzień Cukrzycy 2015 z UKRR Trzymaj Poziom i Fit Fabric

źródło: UKRR Trzymaj Poziom, dodano: 9 listopada 2015 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

UKRR Trzymaj PoziomNadchodzi 14 listopada, który jest Światowym Dniem Cukrzycy. Z tej okazji Uczniowski Klub Rekreacji Ruchowej Trzymaj Poziom wraz z Fit Fabric zaprasza w Łodzi na pomiary poziomów cukru we krwi i ciśnienia tętniczego w każdym z czterech klubów fitness Fit Fabric.

Badania odbędą się w następujących miejscach i godzinach:
 • Fit Fabric 1.0 Al. Włókniarzy/Zielona godz. 10:00-15:00
 • Fit Fabric 2.0 Kilińskiego 122/128 (nad Almą) godz. 10:00 - 20:00
 • Fit Fabric 3.0 Zgierska 211 godz. 10:00 - 14:00
 • Fit Fabric 4.0 CH Sukcesja, Al. Politechniki 4 godz 10:00 - 20:00
Każdy, kto tego dnia przyjdzie zmierzyć sobie poziom cukru i weźmie ze sobą strój sportowy, będzie mógł skorzystać z darmowego wejścia do jednego z klubów!

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy są objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Oprócz pomiarów cukru we wszystkich klubach Fit Fabric, dodatkowym akcentem Światowego Dnia Cukrzycy będzie Marsz Diabetyków z Przyjaciółmi w klubie Fit Fabric 2.0 przy ul. Kilińskiego 122/128.

Cała zabawa polega na przejściu jak największej liczby kilometrów na bieżniach, podczas gdy przez cały dzień na przynajmniej jednej z nich będzie maszerować osoba chora na cukrzycę.

Jeżeli chorujesz na cukrzycę i chcesz się dołączyć, skontaktuj się z nami! Adres e-mail: trzymajpoziom@home.pl Jeżeli nie masz cukrzycy, to po prostu dołącz!

Zaczynamy o 12:00, a skończymy jak już nam braknie sił! Zakładamy, że braknie ich o 20:00, ale kto wie, moze wytrzymamy dłużej, wszystko zależy od Was! :)


(kliknij na plakatach, aby je powiększyć)


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Marysia  IP: 83.22.143.xxx(2015-11-09 21:02:05)
Wspaniały komentarz, bo przypomina,że 14 listopada jest Światowy Dzień Cukrzycy i każda słodka dziecina, może być kimś, a nie szarakiem ani rakiem, mówi się o nich i szeroko rozpowiada, że my cukrzycy, to wspaniała jest ludzka gromada, bo cieszymy się z każdego dnia, i mówimy " ech! ta choroba, nie jest wcale taka zła"


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Światowy Dzień Cukrzycy 2015 z UKRR Trzymaj Poziom i Fit Fabric
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 28 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line