Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
#30latekz640G

Akcesoria do pompy insulinowej MiniMed640G - niebieskie sportowe etui

źródło: opracowanie własne, dodano: 5 maja 2016 r.

30latekz640GFirma Medtronic oferuje bardzo szeroki wybór akcesoriów do swoich pomp insulinowych. Znajdziemy wśród nich specjalne etui, klipsy, pasy na udo i na biodro, a także liczne akcesoria dla dzieci. Dzisiaj, a także wkrótce przedstawię trzy wybrane akcesoria, na które warto zwrócić uwagę. Ułatwiają one noszenie przy sobie pompy insulinowej. Dzisiaj niebieskie etui nie tylko dla sportowców.

Etui dla sportowców (u mnie model ACC-300BL, czyli w kolorze niebieskim) jest bardzo odporne i wytrzymałe. Zabezpiecza pompę insulinową podczas uprawiania sportu. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i przeznaczone do noszenia w pozycji poziomej. Można je mocować za pomocą specjalnego pasa, bądź założyć na pasek do spodni lub spodenek.


(kliknij, aby powiększyć)

W etui jest specjalne wycięcie, przez które przechodzi dren, można także swobodnie zamykać i otwierać zamek błyskawiczny, bez obawy o przycięcie drenu. Etui wykonane jest bardzo starannie. Ma grubą warstwę zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Zabezpiecza nasze urządzenie przed upadkiem (amortyzacja uderzenia).

Jeżeli chcemy korzystać z tego etui konieczne będzie wyjęcie pompy z silikonowej osłonki. Sama pompa z klipsem mieści się w etui dość ciężko, dlatego też dla komfortowego korzystania z etui konieczne byłoby również odpięcie klipsa z tyłu pompy.


(kliknij, aby powiększyć)

Etui przeznaczone jest głównie dla sportowców - przez grubą wartę ochronną razem z pompą zajmuje trochę więcej miejsca, ale bardzo dobrze chroni urządzenie. Można go także używać w sytuacjach dnia codziennego nosząc je przy pasku. Jednak czy chciałoby nam się wyjmować pompę z etui za każdym razem, jak trzeba na nią zerknąć?

Etui dla sportowców dostępne jest w czterech kolorach: w szarym, niebieskim, czerwonym i różowym. Przeznaczone jest do wszystkim modeli pomp insulinowych MiniMed. Jego katalogowa cena to 149,00 zł.

Jerzy Magiera
autor portalu mojacukrzyca.org
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Mama  IP: 176.112.74.xxx(2016-05-14 22:39:28)
Całkiem ładne, może sprawdziłoby się w piaskownicy. Ale cena...


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - #30latekz640G: Akcesoria do pompy insulinowej MiniMed640G - niebieskie sportowe etui
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line