Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

I Konferencja Szkoleniowa Z cukrzycą na Ty, nie daj się! - 19 listopada

źródło: Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, dodano: 19 października 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Cukrzyca jest jedną z największych katastrof zdrowotnych XXI wieku - chcesz się dowiedzieć więcej o profilaktyce i zagrożeniach. Serdecznie zapraszamy na Pierwszą Konferencję Szkoleniową Z Cukrzycą na Ty, nie daj się!, która odbędzie się 19 listopada 2016 roku w Warszawie w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, a współorganizatorami są: Polska Federacja Edukacji w Diabetologii, Fundacja Czynów Niezwykłych oraz Białołęcki Ośrodek Kultury. Konferencja została objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prelegentami podczas konferencji będą: mgr inż. Aleksandra Cichocka, dietetyk, Instytut Żywności i Żywienia; mgr Alicja Szewczyk, Przewodnicząca Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii; Kamila Szarejko, Kierownik Programów Fundacji Medicover, Kierownik Programu PoZdro!; dr. Lidia Groele, diabetolog, Oddział Kliniczny Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii WUM.

Dzięki prelegentom poznamy podstawy cukrzycy, zmierzymy się z mitami i faktami, poznamy znaczenie samoopieki i współpracy rodziny z placówkami szkolnymi/przedszkolnymi jak również z edukatorami do spraw cukrzycy oraz dowiemy się co jeść, by nie przytyć.

Goścmi honorowymi są: Pan Michał Jeliński, wioślarz, Mistrz Olimpijski z Pekinu oraz Pani Anna Tomaśko, producent telewizyjny i podróżnik.

Oprócz bogatego programu w trakcie konferencji będzie możliwość pomiaru poziomu cukru w krwi. Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja jest obowiązkowa.

Zgłoszenia należy dokonywać do 13 listopada drogą elektroniczną za pomocą formularza, kóry jest dostępny pod tutaj lub w szczególnych przypadkach telefonicznie: 695 248 216 oraz 533 262 533 (pon.- pt., w godz. 18-20).

Serdecznie zapraszamy!

Strona wydarzenia na Facebooku - zobacz tutaj

I Konferencja Szkoleniowa Z cukrzycą na Ty, nie daj się! - 19 listopada


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: I Konferencja Szkoleniowa Z cukrzycą na Ty, nie daj się! - 19 listopada
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line