Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Kampania Jak żyć z cukrzycą - dzisiaj w Rzeczpospolitej

źródło: info. własne, dodano: 15 listopada 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Już dziś w dzienniku "Rzeczpospolita" oraz na stronie www.jakzyczcukrzyca.pl przeczytacie kolejne wydanie kampanii "Jak żyć z cukrzycą"! W artykułach poruszamy szeroki wachlarz zagadnień związanych z obszarem diabetologii takich jak: profilaktyka, samokontrola, terapia, czy powikłania zdrowotne będące skutkiem cukrzycy.

O cukrzycy, jej konsekwencjach zdrowotnych oraz sposobach walki z tą ciężką chorobą opowiadają między innymi: Prof. Leszek Czupryniak, Prof. Maciej Małecki, Prof. Małgorzata Myśliwiec, Jerzy Magiera, Mariusz Masiarek, Angelina Ziembińska, Anna Powierza, Dorota Kośmicka - Gacke. Zapraszamy do kiosków oraz na www.jakzyczcukrzyca.pl!

"Nie od dzisiaj wiadomo, że skuteczne zarządzanie cukrzycą i podejmowanie właściwych decyzji terapeutycznych przyczynia się znacząco do poprawy życia chorych na cukrzycę. Pozwala to na długie życie z chorobą, która towarzyszy diabetykom do końca życia." - mówi Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org. Cały artykuł do przeczytania w gazecie lub na stronie internetowej (kliknij tutaj).

Kampania Jak żyć z cukrzycą - dzisiaj w Rzeczpospolitej


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~marysia  IP: 83.27.35.xxx(2016-11-15 20:32:24)
Oto jest pytanie jak z tą słodką chorobą żyć, normalnie , tak jak z każdą inną chorobą, ona jest podstępna, bo rozwijają się i inne choroby jak tarczyca, choroby oczu, kręgosłupa, człowiek myśli ,że świat się na niego uwziął i wszystko się wali i nic nie udaje. Należy jednak wziąć pod uwagę to , że nawet sławne osoby też ją mają i dlatego są one też oparciem dla nas. Ja nabiłam cukru 596 mg/dl i jakoś przeżyłam, tę swoją dotkliwą tragedię i mam ją już 22 lata i daję sobie radę, bo tak sobie myślę, są gorsze choroby z których się nie wychodzi. Cóż zrobić , trzeba się jakoś trzymać, lecz tak naprawdę sam sobie człowiek nawarzył takiego piwa, bo nie dbał tak jak trzeba o swoje zdrowie, można rzec " na co sobie zasłużyłaś swą postawą , to zbierasz teraz efekty jej."


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Kampania Jak żyć z cukrzycą - dzisiaj w Rzeczpospolitej
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line