Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Lublin zbadał się razem z PoZdro!

źródło: Fundacja Medicover, dodano: 1 grudnia 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Po-zdroAż 113 osób skorzystało z możliwości przeprowadzenia analizy składu ciała, a 115 uzyskało profesjonalną poradę wykwalifikowanego dietetyka - taki jest bilans działań Fundacji Medicover w ramach zrealizowanego w dniach 19-20 listopada projektu "Zdrowie pod Kontrolą" Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Mieszkańcy Lublina skorzystali z możliwości sprawdzenia swojego stanu zdrowia podczas wizyty w Galerii Olimp oraz Atrium Felicity. Jest to kolejna odsłona Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro!

- Inicjatywa Fundacji Medicover ma na celu ułatwienie dostępu do badań przesiewowych oraz edukacji zdrowotnej. Z przyjemnością dołączyliśmy do inicjatywy IFMSA-Poland. Zainteresowanie, jakie okazali nam mieszkańcy Lublina jest najlepszą odpowiedzią na to, że nasze działania dotyczące informowania o zagrożeniach, jakie niesie cukrzyca, są potrzebne i docierają do coraz szerszych kręgów w społeczeństwie. W Lublinie, dzięki różnym otwartym akcjom - m.in. Stań się PoZdro! aktywny!, czy Niebieskiemu Miasteczku - udało się nam przebadać już ponad 600 osób - powiedziała Agnieszka Skowrońska, Koordynator Lokalny Programu PoZdro! w Fundacji Medicover.

Fundacja Medicover po raz kolejny zbadała mieszkańców Lublina. Bezpłatne konsultacje z dietetykami, możliwość sprawdzenia składu i masy ciała oraz pomiar ciśnienia dostępne były dla wszystkich chcących sprawdzić stan swojego zdrowia podczas finału cyklu wydarzeń sportowo-edukacyjnych Stań się PoZdro! aktywny! oraz Niebieskiego Miasteczka, organizowanego na trasie Rajdu Rowerowego Fundacji Medicover "Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2".

Akcja "Zdrowie pod Kontrolą" została objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Lublin, Fundacji Diabeciaki, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Diabetologii dr hab. n. med. Krzysztofa Strojka.

Lublin zbadał się razem z PoZdro!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Lublin zbadał się razem z PoZdro!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 6 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line