Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Peny

PolhuminPen

źródło: instrukcja obsługi pena, Polfa Tarchomin, dodano: 14 marca 2017 r.

PolhuminPen to intuicyjny wstrzykiwacz insuliny, który został opracowany w Szwajcarii. Umożliwia on podanie do 60 jednostek insuliny w jednym wstrzyknięciu, co jest istotne w terapii pacjentów z dużą insulinoopornością. Kolejną zaletą nowego PolhuminPena jest możliwość nastawienia dawki insuliny co jedną jednostkę. To niezwykle ważne w czasie tzw. intensywnej insulinoterapii, w trakcie której chory dostosowuje dawkę podawanej insuliny do aktualnego zapotrzebowania organizmu wyznaczanego poziomem glikemii.

PolhuminPen

Dodatkowo, pacjent ma możliwość korekty dawki insuliny, przy nastawieniu selektora na zbyt dużą liczbę jednostek bez utraty preparatu, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę stosowania. PolhuminPen jest z łatwością obsługiwany przez pacjentów z ograniczoną sprawnością ruchową. Nowoczesny wstrzykiwacz jest gwarancją bezpiecznej insulinoterapii.

PolhuminPen

PolhuminPen przeznaczony jest do stosowania z 3 ml wkładami z insuliną Polhumin oraz odpowiednimi igłami. Przy użyciu wstrzykiwacza PolhuminPen można podać od 1 do 60 jednostek insuliny, z dokładnością do jednej jednostki w czasie pojedynczego wstrzyknięcia. PolhuminPen przeznaczony jest do stosowania z 3 ml wkładami z insuliną Polhumin firmy Polfa Tarchomin S.A. i z igłami do wstrzykiwacza.

Wstrzykiwacz PolhuminPen jest wyposażony w wskaźniki dźwiękowe i dotykowe. Po dodaniu każdej jednostki insuliny do ustalonej dawki lub odjęciu słychać kliknięcie i wyczuwalny jest opór. W trakcie wykonywania zastrzyku jest słyszalny sygnał dźwiękowy, który ustaje po podaniu pełnej dawki insuliny lub po zatrzymaniu wstrzykiwacza.

Wstrzykiwacz PolhuminPen nadaje się do użytku przez 3 lata od daty jego otrzymania.


Więcej informacji na stronie firmy Polfa Tarchomin: www.polfa-tarchomin.com.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Peny: PolhuminPen
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 19 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line