Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Współchorobowość w cukrzycy - spotkanie z nefrologiem - zobacz nagranie


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Sejm rzuca wyzwanie cukrzycy. Wystawa i debata

źródło: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, dodano: 20 czerwca 2017 r.

Sejm RPWe wtorek, 20 czerwca, otwarta zostanie wystawa "Rzucamy wyzwanie cukrzycy. Walczymy o dłuższe życie z cukrzycą", prezentująca wyniki ogólnopolskiego sondażu dotyczącego wykrywania, leczenia, życia i potrzeb chorych na cukrzycę typu 2. Odbędzie się też debata dotycząca tej choroby i przeciwdziałania jej konsekwencjom. Wydarzeniu patronuje marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Spotkanie poprowadzi Pani poseł Lidia Gądek, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. cukrzycy.

Otwarcie wystawy zaplanowano o godz. 13.50 w holu głównym Sejmu (parter). Pojawi się tam też fotobudka, w której parlamentarzyści będą mogli zrobić sobie zdjęcie by w oryginalny sposób zachęcić do wykonywania badań w kierunku wykrycia cukrzycy oraz jej groźnych powikłań.

Bezpośrednio po uroczystości, ok. godz. 14.00 w sali nr 101 rozpocznie się debata dotycząca cukrzycy jako jednego z najistotniejszych czynników ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego. Uczestnicy spotkania będą rozmawiać też o tym jak można przeciwdziałać konsekwencjom tego zjawiska.

Inicjatorem wydarzenia jest Parlamentarny Zespół ds. Cukrzycy. Partnerami są Polskie Stowarzyszenie Diabetyków i Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. W spotkaniu wezmą udział m.in. parlamentarzyści, krajowy konsultanci: ds. kardiologii, ds. diabetologii oraz w dziedzinie medycyny rodzinnej, prezesi Polskich Towarzystw: Diabetologicznego i Kardiologicznego, a także przedstawiciele strony rządowej oraz organizacji pacjenckich.

Sejm rzuca wyzwanie cukrzycy. Wystawa i debata


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Sejm rzuca wyzwanie cukrzycy. Wystawa i debata
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line