Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Współchorobowość w cukrzycy - spotkanie z nefrologiem - zobacz nagranie


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Fundacja Medicover doceniona potrójnie

źródło: Fundacja Medicover, dodano: 3 lipca 2017 r.

Fundacja MedicoverW piątej już edycji międzynarodowego konkursu The International CSR Excellence Awards, Fundacja Medicover otrzymała aż trzy statuetki: złotą, srebrną oraz brązową. Nagrody przyznane zostały za dwie inicjatywy: Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! oraz za organizację pierwszej polskiej edycji konkursu o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii. Dodatkowo, Jury wyróżniło także osobną nagrodą całokształt działań Fundacji Medicover na rzecz zdrowego społeczeństwa oraz wolontariatu pracowniczego. Kolejny już raz organizacja została uhonorowana za swoją działalność w tym międzynarodowym plebiscycie.

- Po raz drugi uczestniczyliśmy w konkursie The International CSR Excellence Awards. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Jury doceniło aż dwie realizowane przez nas inicjatywy: Program PoZdro! oraz konkurs o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii - powiedział Marcin Radziwiłł, Prezes Fundacji Medicover. - Po raz drugi doceniona została z kolei działalność i projekty całej Fundacji i wszystkich naszych wolontariuszy. Statuetki w kształcie serca, które otrzymaliśmy, idealnie oddają zaangażowanie oraz pasję naszego zespołu i stanowią inspirację do dalszej pracy nad podnoszeniem jakości życia społeczeństwa.

Fundacja Medicover doceniona potrójnie

W tegorocznej edycji konkursu The International CSR Excellence Awards, Fundacja Medicover otrzymała dwie nagrody w kategorii inicjatywy: złoto za największe swoje przedsięwzięcie: Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro!, w ramach którego przebadanych zostało już ponad 20 tys. gimnazjalistów, a prawie 3 tys. objętych zostało specjalistyczną opieką oraz brąz za organizację pierwszej polskiej edycji Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Sylwii - konkursu, którego celem jest umożliwienie rozwoju i wyzwalanie kreatywności pośród studentów pielęgniarstwa, którzy podejmują się w swojej karierze zawodowej opieki nad osobami starszymi i chorującymi na demencję oraz podniesienie prestiżu tego zawodu. Kapituła The International CSR Excellence Awards srebrem uhonorowała także Fundację Medicover w kategorii działalność charytatywna za całokształt pracy na rzecz promowania zdrowego, sportowego trybu życia, równowagi na linii praca - życie prywatne oraz wolontariat pracowniczy. Program PoZdro! otrzymał trzeci najwyższy wynik ze wszystkich 240 zgłoszeń z całego świata we wszystkich kategoriach.

W 2016 roku Fundacja Medicover zrealizowała 44 projekty, w które zaangażowanych było ponad 600 wolontariuszy. Liczba beneficjentów przedsięwzięć sięgnęła ponad 44 tys. Liczba zarówno inicjatyw, jak i osób zaangażowanych w działania organizacji, rośnie z roku na rok.

The International CSR Excellence Awards jest międzynarodowym konkursem dla firm i instytucji odpowiedzialnych społecznie. Organizowany jest od 2013 roku i skupia firmy z całego świata. W gronie zwycięzców znalazły się m.in. takie firmy jak: Megaworld Foundation, Synergy Vision czy SAP. Nagrody wręczone zostały 9 czerwca 2017 roku w Pałacu Westminsterskim w Londynie.

Więcej informacji o tegorocznej edycji konkursu: www.csrawards.co.uk/winners-2017

Fundacja Medicover doceniona potrójnie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Fundacja Medicover doceniona potrójnie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line