Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Poznaj aplikację MyDiaMate. Zobacz program "Akcja edukacja" o psychodiabetologii!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Tytuł Lekarza Roku 2017 dla dr Romana Cichockiego z Tarnogrodu

źródło: Koło Diabetyków w Tarnogrodzie, dodano: 15 listopada 2017 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków4 listopada 2017 roku w Nysie odbyły się Krajowe Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Jednym z elementów wydarzenia było wręczenie odznaczeń Kryształowego Kolibra, nagród przyznawanych przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Dr Roman Cichocki z Tarnogrodu otrzymał Kryształowego Kolibra i tytuł Lekarza Roku.

Podczas tych uroczystości dr Roman Cichocki otrzymał odznaczenie Kryształowego Kolibra, jako Lekarz Roku, który został przyznany przez Kapitułę przy Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków Zarząd Główny w Warszawie. Wniosek został złożony przez mieszkańców Tarnogrodu oraz członków koła diabetyków z Tarnogrodu. Wniosek uzyskał poparcie prezesów kół, które należą do Oddziału Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim tj. Parczewa, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja i Tarnogrodu.

Dr Roman Cichocki ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 1980 roku i rozpoczął pracę w ZOZ Biłgoraj w szpitalu oraz przychodni w Tarnogrodzie. Uzyskał specjalizację z chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, od 1988 roku pełni funkcję kierownika przychodni w Tarnogrodzie. Dodatkowo pełni wiele funkcji społecznie. Działa również w kole diabetyków w Tarnogrodzie gdzie doprowadził do powstania Tarnogrodzkiej Szkoły Cukrzycy w oparciu o wykłady przygotowane przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy.

Dr Roman Cichocki prowadzi wykłady oraz zaprasza innych lekarzy specjalistów, którzy pacjentom przybliżają problematykę schorzeń powiązanych z cukrzycą, do których należą: schorzenia oczu, schorzenia nerek, stopa cukrzycowa, otyłość, cukrzyca jako choroba cywilizacyjna, cukrzyca a odżywianie się oraz wiele, wiele innych.

W tym roku statuetki Kryształowego Kolibra otrzymali:
 • Lekarz Roku 2017 - dr Roman Cichocki
 • Pielęgniarka Roku 2017 - Barbara Soboń
 • Osobowość Roku 2017 - Wiesława Kubicz
 • Wydawnictwo Roku 2017 - Leszek Bartołd
 • Społecznik Roku 2017 - Ryszard Matuszak
 • Dobroczyńca Roku 2017 - Centrum Rekreacji i Sportu z Kozienic

Tytuł Lekarza Roku 2017 dla dr Romana Cichockiego

Tytuł Lekarza Roku 2017 dla dr Romana Cichockiego

Tytuł Lekarza Roku 2017 dla dr Romana Cichockiego


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Tytuł Lekarza Roku 2017 dla dr Romana Cichockiego z Tarnogrodu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 17 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line