Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Konferencja SED: Dobra opieka szansą na dłuższe życie z cukrzycą

źródło: Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, dodano: 7 lutego 2018 r.

Stowarzyszenie Edukacji DiabetologicznejStowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej SED we współpracy z firmą Boehringer Ingelheim zaprasza na cykl konferencji "Dobra opieka szansą na dłuższe życie z cukrzycą" w ramach V Ogólnopolskiego Projektu Edukacji Społecznej SED 2018. Każda konferencja zostanie zakończona wydaniem Certyfikatu z przyznaniem punktów edukacyjnych.

Wydarzenie dedykowane jest dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, którzy w swojej pracy na co dzień mają kontakt z osobami chorymi na cukrzycę, starają się im zapewnić pełność i ciągłość postępowania terapeutycznego oraz tych, którzy chcieliby uzyskać wiedzę na temat terapii nowoczesnymi lekami doustnymi, opieki skoordynowanej oraz nowoczesnych narzędzi edukacyjnych Centrów Edukacji Diabetologicznej ® .

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych nowinkami w terapii cukrzycy do wymiany doświadczeń. To pozwoli - zgodnie z jednym z haseł SED - "Wyprzedzić cukrzycę". Konferencje SED odbędą się w 20 miastach Polski na przełomie lutego, marca i kwietnia. Będą to następujące lokalizacje: Łomża, Złotoryja, Skierniewice, Poznań, Toruń, Zielona Góra, Warszawa, Sanok, Piła, Gdańsk, Opole, Zabrze, Nowy Sącz, Kalisz, Puławy, Szczecin, Mrągowo, Sieradz, Legnica, Kielce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy, program Konferencji i więcej szczegółówych informacji na stronie www.konferencjased.plKonferencja SED: Dobra opieka szansą na dłuższe życie z cukrzycą


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~ciemniak  IP: 46.238.243.xxx(2018-02-12 23:48:23)
To dobrze, że chcecie edukować lekarzy bo im się nie chce rozmawiać z pacjentami. Nie stawiają diagnozy, niemile są widziane pytania. Masz wziąć receptę i wypi ..... ć. Tak dzisiaj wygląda wizyta u specjalisty. Niczego się nie dowiesz poza tym, że wszystko to twoja wina bo na pewno nie umiesz liczyć wymienników, a jak umiesz to nie stosujesz itd itp. Szkoda gadać. W dzisiejszych czasach wizyta u "lekarza" to istny horror.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Konferencja SED: Dobra opieka szansą na dłuższe życie z cukrzycą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line