Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Na komputer

Evercare expert pro - niezastąpiona pomoc dla lekarzy

źródło: HAND-PROD, dodano: 18 grudnia 2018 r.

Evercare® expert pro jest rozbudowaną wersją aplikacji do przeglądania wyników z glukometrów evercare®, przeznaczoną dla lekarzy, opiekunów osób chorych na cukrzycę, ośrodków zdrowia, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz innych miejsc, gdzie istnieje konieczność zarządzania wynikami wielu pacjentów.

Notatnik i długopis w leczeniu cukrzycy to już przeszłość!

Nowoczesne glukometry i aplikacje komputerowe są bardzo ważnymi narzędziami diagnostycznymi - i to zarówno z punktu widzenia pacjenta, jak i lekarza. System do pomiaru glikemii evercare® daje mnóstwo możliwości ze względu na wykorzystanie nowoczesnej techniki pomiarowej. Ogromnym ułatwieniem jest zapisywanie danych z pomiarów w Chmurze internetowej oraz pobieranie wyników bezpośrednio do aplikacji evercare® expert dla pacjentów i evercare® expert pro dla lekarzy.

Evercare® expert pro zapewnia łatwy wgląd w dane zapisane w glukometrze, zaawansowaną analizę informacji i odczytywanie raportów, co ułatwia lekarzowi podjęcie właściwych decyzji dotyczących leczenia.

System umożliwia komunikację w Chmurze pomiędzy glukometrem a profilem pacjenta. Wymagane jest podłączenie glukometru do komputera przez port USB i załadowanie zgromadzonych informacji do Chmury. Po przesłaniu danych użytkownik programu oraz osoba, która otrzymała dostęp, mają wgląd w historię wyników i informacje o terapii.

Evercare® expert pro to niezastąpione narzędzie w leczeniu cukrzycy

Aplikacja wymaga zainstalowania na komputerze z systemem Windows (minimum Windows XP + Service Pack 1), z portem USB oraz dostępem do Internetu. Program umożliwia tworzenie profili wielu pacjentów i wygodne zarządzanie nimi, dzięki czemu jest idealny na potrzeby przychodni, poradni diabetologicznych, oddziałów szpitalnych, ośrodków opiekuńczych itd.

Automatyzacja procesów i wykrywanie glukometru danego pacjenta sprawia, że wyniki importowane są bezpośrednio do konkretnego profilu, co eliminuje niebezpieczeństwo pomyłki i przypisania wyników do innego pacjenta.

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i systemowi przesyłu danych lekarz może otrzymać wgląd w wyniki swoich pacjentów. Pacjent decyduje o przydzieleniu do nich dostępu swojemu lekarzowi i może wybrać jednego specjalistę z listy zarejestrowanych w systemie. Dostęp może być udzielony on-line lub bezpośrednio podczas każdej wizyty. Po zalogowaniu się do systemu pacjent i lekarz mają wgląd w pełną historię terapii, archiwalne wyniki, wykresy i statystyki, rozkład i kompozycję posiłków, aktywności fizyczne oraz inne dane wprowadzone do aplikacji.

Zdalny wgląd redukuje liczbę fizycznych wizyt lekarskich, a pacjent może spokojnie wyjechać w dłuższą podróż, na wakacje, urlop itd. Jeżeli tylko będzie miał dostęp do Internetu, może na bieżąco przesyłać wyniki, co znacznie ułatwia planowanie leczenia.

Evercare® expert pro korzyści dla lekarza
 • Łatwe zarządzanie obszerną bazą danych pacjentów.
 • Czytelne i przejrzyste wyniki, raporty i statystyki o stanie zdrowia pacjenta.
 • Wgląd w pełną historię leczenia, wyniki, rozkład posiłków, prawidłowość pomiarów, aktywności fizyczne oraz inne dane wprowadzone przez pacjenta.
 • Dostęp on-line, który ułatwia udzielanie porad na odległość.
Evercare expert pro - niezastąpiona pomoc dla lekarzy

Evercare expert pro - niezastąpiona pomoc dla lekarzy

Evercare expert pro - niezastąpiona pomoc dla lekarzy

Dodatkowe informacje na http://hand-prod.com.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Na komputer: Evercare expert pro - niezastąpiona pomoc dla lekarzy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line