Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

II Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą

źródło: na podstawie informacji ze strony Bike'owy Maraton MTB, dodano: 22 lutego 2019 r.

Bike'owy Maraton MTBUprawiasz kolarstwo MTB, lubisz jeździć z cukrzycą na rowerze? Nie może Ciebie zabraknąć 5 maja 2019 roku w Długiej Goślinie. Zostań Mistrzem tej słodkiej imprezy kolarskiej! Wszystkich miłośników kolarstwa zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą.

Głównym celem II Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Organizatorzy chcą pokazać, że mając cukrzycę można rywalizować sportowo i czerpać radość z aktywnego stylu życia. Mistrzostwa rozegrane będą na dystansie sportowym, wynoszącym 27 km.

W zawodach osobiście bierze udział i gorąco zachęca do zapisów prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii UMP, przewodnicząca Wielkopolskiego Oddziału PTD, prezes elekt Polskiego Towarzystwa Diabetogicznego. (na zdjęciu)

II Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą
prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

Organizatorami Mistrzostw są amatorski team kolarski Bike'owe Wyprawy, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Wspiera nas Konsultant Wojewódzki ds. diabetologii. Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą odbywają się pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Mistrzostwa planowane są w łączności z wyścigiem kolarskim będącym częścią Cyklu Charytatywnych Bike'owych Maratonów MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE, który odbędzie się 5 maja 2019 w Długiej Goślinie. Trasa przebiegać będzie przez urokliwe tereny leśne nadleśnictw Wojnowo i Brzeźno. Tereny poznane przez Uczestników I Mistrzostw, ale w nowej odsłonie.

Przydatne linki:
II Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: II Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 18 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line