Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

E-sklepy medyczne - Czym są i co można w nich kupić?

Artykuł partnera, dodano: 22 października 2019 r.

Sklepy internetowe to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zakupić wiele produktów w komfortowy sposób. Zakupy w internecie oferują również e-sklepy medyczne, które mają nie mniejszy asortyment niż w sklepach stacjonarnych oraz nie gorszą renomę niż sklepy naziemne. W tym tekście przybliżamy, czym są internetowe sklepy medyczne, co możemy w nich kupić i podpowiadamy jak wybrać odpowiedni sklep medyczny w sieci.

Czym są internetowe sklepy medyczne?

Internetowe sklepy medyczne to serwisy, które działają w internecie oraz są sklepami z asortymentem medycznym. Oferują one różnego rodzaju sprzęt medyczny od najdrobniejszych i najtańszych akcesoriów po specjalistyczny oraz drogi sprzęt. E-sklepy medyczne oferują transport zakupionych akcesoriów medycznych oraz często poradniki czy blogi. Firmy takie działają na takich samych zasadach co inne sklepy internetowe, oferując jedynie odpowiedni asortyment. Plusem robienia zakupów w takich sklepach z pewnością jest szeroka oferta, atrakcyjne ceny oraz możliwość kupienia danego sprzętu medycznego "od ręki". Sklepy medyczne w sieci są również legalnie działającymi firmami oraz oferują takiej samej jakości sprzęt co punkty stacjonarne, jakie znamy z naszych miast.

Asortyment e-sklepów medycznych - Co możemy kupić w e-sklepach medycznych?

E-sklepy medyczne posiadają bardzo szeroki asortyment. Dzięki temu, że nie muszą prowadzić działalności w punkcie handlowo usługowym a wysyłkowo, mogą magazynować dużo większe ilości towaru. Pierwszą grupą są najtańsze akcesoria medyczne różnego rodzaju. Zaliczać się do nich mogą np. piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne, ciśnieniomierze, termometry laserowe, opatrunki, specyfiki czy usztywniacze. W sklepach medycznych w sieci spotkamy też nieco droższy sprzęt rehabilitacyjny taki jak rowerki, kształtki, taśmy czy sprzęt ochronny na uszkodzone stawy. Najbardziej zaawansowaną grupą asortymentu są np. wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki dla seniorów, koncentratory tlenu czy rowery trójkołowe. Często asortyment sklepów internetowych jest znacznie większy niż sklepów stacjonarnych.

Jak wybrać odpowiedni sklep medyczny w sieci?

Wybór odpowiedniego sklepu medycznego w internecie nie jest prosty. Powinien on być podyktowany kilkoma elementami. Z pewnością jest to renoma marki, doświadczenie i dobre opinie klientów, szeroki asortyment czy brak wątpliwości odnośnie marki. Dzięki tym cechom mamy pewność, że zakupiony towar spełnia wszystkie wymogi, będzie dobrej jakości i przyniesie nam wiele korzyści. Jednym z takich sklepów jest sklepMEDICUS.pl oferujący sprzedaż różnego rodzaju asortymentu medycznego. Marka ta jest znana klientom i posiada pozytywne opinie. Działa również na rynku od dłuższego czasu, posiada wiele zrealizowanych zleceń oraz oferuje jedynie sprzęt sprawdzony i dobrej jakości. Również ceny proponowane przez e-sklep są korzystne, a komfortowa dostawa zamówionego sprzętu z pewnością ułatwi proces zakupów. Sam sklep umożliwia również kontakt z doradcami, zadawanie pytań czy pomoc w doborze sprzętu, co jest bardzo dużym plusem.

E-sklepy medyczne - Czym są i co można w nich kupić?


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: E-sklepy medyczne - Czym są i co można w nich kupić?
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line