Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Cukrzyca: w rodzinie siła! Debata medialna w Warszawie

źródło: info. organizatora, dodano: 31 października 2019 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne zaprasza na debatę medialną w ramach centralnych obchodów Światowego Dnia Cukrzycy 2019 pt. "Listopad miesiącem cukrzycy", która odbędzie się 7 listopada 2019 roku (czwartek) o godz. 12.00 w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie.

W wydarzeniu weźmie udział interdyscyplinarny zespół ekspertów. Przedmiotem debaty będzie wsparcie osób z cukrzycą poprzez rodzinę oraz kwestia profilaktyki, diagnostyki i aktualnej sytuacji związanej z dostępem pacjentów w Polsce do nowoczesnych terapii. Na spotkanie zostali zaproszenie również decydenci, w tym m.in. przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta.

W spotkaniu udział wezmą m.in. prof. Krzysztof Strojek, prof. Dorota Zozulińska - Ziółkiewicz, prof. Irina Kowalska, prof. Maciej Małecki, prof. Artur Mamcarz, prof. Marek Rękas. Gośćmi specjalnymi zaproszonymi na spotkanie zostali Marta Wiśniewska (Mandaryna) - tancerka, wokalistka i pacjentka z cukrzycą typu 1, Olaf Lubaszenko - aktor filmowy, teatralny, reżyser, producent i pacjent z cukrzycą typu 2 oraz Michał Jeliński - wioślarz, mistrz olimpijski, pacjent z cukrzycą typu 1.

Szczegóły dotyczące wydarzenia na plakacie.

Cukrzyca: w rodzinie siła! Debata medialna w Warszawie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Cukrzyca: w rodzinie siła! Debata medialna w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line