Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Komunikaty

Realizacja zleceń na FreeStyle Libre w okresie zagrożenia epidemicznego

źródło: Abbott Diabetes Care, dodano: 21 marca 2020 r.

FreeStyle LibreZgodnie z komunikatem wydanym przez Centralę Narodowego Funduszu Zdrowia w oparciu o rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433, 441 i 461) informujemy, że zlecenia na system FreeStyle Libre pacjenci mogą otrzymać zdalnie w ramach teleporady.
 1. Lekarz wystawiając Pacjentowi zlecenie zweryfikowane w systemie eZWM może mu podać (telefonicznie lub poprzez email) numer zlecenia. Do realizacji zlecenia wystarczy numer zlecenia wraz z numerem PESEL. Nie są wymagane oryginały dokumentów.

  Jeśli lekarz wystawi zlecenie papierowe poza systemem eZWM na nowych drukach, musi być ono potwierdzone przez Pacjenta w dowolnym oddziale NFZ.

  Potwierdzenie może odbyć się również zdalnie np. poprzez wysłanie skanu dokumentu do potwierdzenia emailem do oddziału NFZ.

  Oddział NFZ następnie podaje nr zlecenia (np. telefonicznie).

 2. Pacjent realizując zamówienie na stronie Diabetyk24 ze zleceniem uzyskanym w formie teleporady lub potwierdzonym w oddziale NFZ nie musi załączać skanów dokumentów. Składa zamówienie zaznaczając pole wyboru Zlecenie z teleporady, następnie podaje numer zlecenia, PESEL oraz zaznacza miesiące, na jakie chce zrealizować zlecenie i podaje ilość.
Więcej o FreeStyle Libre znajdziesz na stronie www.freestylelibre.pl.

ADC-20292

Realizacja zleceń na FreeStyle Libre w okresie zagrożenia epidemicznego



Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.



reklama





Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!




Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Komunikaty: Realizacja zleceń na FreeStyle Libre w okresie zagrożenia epidemicznego
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.



Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line