Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Masz cukrzycę i potrzebujesz porady? Konsultacje online z diabetologiem już działają!

źródło: oprac. własne, dodano: 24 marca 2020 r.

W aktualnej trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy mogą występować problemy z dostępem do lekarzy diabetologów. Oddziały przyszpitalne, przychodnie i poradnie są zamknięte i nie przyjmują planowo zapisanych pacjentów. Dobrze wiemy, że oprócz cennych porad specjalistów pacjenci potrzebują recepty na leki ratujące życie, czy też zlecenia na wyroby medyczne. Z nowoczesną formą porad wychodzi lek. med. Maciej Kamiński, który prowadzi konsultacje online. Pacjent może wykorzystać wygodną dla siebie formę kontaktu - konsultację telefoniczną, konsultację przez Skype lub konsultację mailową.

lek. med. Maciej KamińskiLek. med. Maciej Kamiński to doświadczony lekarz diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych. Na co dzień pracuje we Wrocławiu prowadząc swój gabinet diabetologiczny dla dorosłych. Doktor zajmuje się pacjentami ze schorzeniami: cukrzyca (wszystkie typy), stan przedcukrzycowy oraz insulinooporność. Posiada Certyfikat Szkoły Pompowej wydany przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Lekarz cieszy się bardzo dobrymi opiniami w serwisie ZnanyLekarz.pl

W ramach teleporady dorosła osoba chora na cukrzycę może otrzymać e-receptę lub elektroniczne zlecenie na wyroby medyczne, czyli wkłucia i zbiorniki do pomp insulinowych. Jeżeli dany pacjent jest ubezpieczony, to doktor wypisuję receptę/zlecenie zgodnie z przysługującą refundacją. W przypadku e-recepty pacjent otrzyma kod odbioru przy pomocy, którego (wraz z numerem PESEL) może zrealizować receptę w aptece. Po wypisaniu elektronicznego zlecenia na wyroby medyczne pacjent otrzyma numer zlecenia (już potwierdzone w NFZ), które wraz z numerem PESEL służy do realizacji zlecenia w aptece lub sklepie medycznym.

Pacjenci do dyspozycji mają pełen wachlarz usług:

  • Konsultacja telefoniczna - ta forma konsultacji trwa zazwyczaj około 20 minut. Podczas opłacania konsultacji podaj swój numer telefonu.
  • Konsultacja przez Skype - konsultacja z kamerką lub CHAT na Skypie. Podczas opłacania konsultacji podaj LOGIN dla SKYPE. Po opłaceniu konsultacji czekaj na połączenie w wybranym przez siebie terminie.
  • Konsultacja mailowa - w przypadku konsultacji mailowej przewiduję w sumie 3-4 maile, w ciągu kilku godzin/dni, w ramach jednej konsultacji. Wybierając te formę konsultacji nie trzeba umawiać się na konkretną godzinę.
Termin teleporady można ustalić na stronie www.cukrzyca24.pl/gabinet/

Masz cukrzycę i potrzebujesz porady? Konsultacje online z diabetologiem już działają!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Masz cukrzycę i potrzebujesz porady? Konsultacje online z diabetologiem już działają!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line