Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Promocja Mniej niż pół

Pogadajmy o cukrzycy: NA ŻYWO, dzisiaj godz. 20.00 z dr inż. Katarzyną Kowalcze

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej

źródło: info. własna na podstawie regulaminu promocji, dodano: 20 kwietnia 2020 r.

Firma Roche Diabetes Care Polska przygotowała promocję na zakup zestawu Accu-Chek Combo w promocyjnej cenie 6000 zł brutto. Zestaw składa się z pompy insulinowej Accu-Chek Spirit Combo i glukometru Accu-Chek Performa Combo. Warunkiem skorzystania z promocji jest zachęcenie drugiego diabetyka do identycznego zakupu. W ten sposób dwie osoby nabywają pompę w promocyjnej cenie. Promocja obowiązuje od 15 kwietnia do 15 lipca 2020 roku.

Głównymi elementami zestawu są pompa insulinowa Accu-Chek Spirit Combo oraz pilot/glukometr w jednym - Accu-Chek Performa Combo. Obydwa urządzenia współpracują ze sobą za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Pompa podaje insulinę w ciągłym wlewie do tkanki podskórnej, zaś glukometr pełni funkcje: glukometru i pilota do sterowania pompą z funkcją kalkulatora bolusa.

Promocyjna cena sprzedaży Accu-Chek Combo w ramach akcji promocyjnej COMBO DEAL wynosi 6000 złotych brutto za sztukę i uwzględnia rabat od ceny katalogowej Accu-Chek Combo wynoszącej 9990 złotych brutto za sztukę. W ramach pojedynczego zakupu obecnie można zakupić zestaw Accu-Chek Combo (pompa i glukometr) w promocyjnej cenie 6993 zł lub samą pompę Accu-Chek Combo wraz z etui za 4973 zł.

W celu skorzystania z promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz województwo. Następnie organizator promocji kontaktuje się z pacjentem w celu dalszych ustaleń. W ten sposób uczestnik promocji otrzyma między innymi specjalny kod, dzięki któremu do promocji będzie mogła przystąpić druga osoba.

W ramach akcji prowadzone jest także szkolenie produktowe. Uczestnicy Combo Deal ustalają z przedstawicielem Organizatora termin podłączenia Accu-Chek Combo przez lekarza lub inną osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje do podłączenia Accu-Chek Combo i umożliwiają podłączenie im Accu-Chek Combo.

Przydatne linki

Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Promocja COMBO DEAL na zakup pompy insulinowej
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 27 listopada 2020 r.

Zadaj pytanie on-line