Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Promocja Mniej niż pół

Pogadajmy o cukrzycy: NA ŻYWO, dzisiaj godz. 20.00 z dr inż. Katarzyną Kowalcze

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Reducan® - suplement diety opracowany przez Narodowy Instytut Leków

źródło: Everest Swiss Pharm, dodano: 30 kwietnia 2020 r.

Reducan® to opracowany i certyfikowany przez Narodowy Instytut Leków suplement diety na bazie naturalnego β-glukanu. NIL stworzył Reducan® Diabet z myślą o osobach, które powinny szczególnie kontrolować stężenie glukozy po posiłkach. Reducan® spowalnia wchłanianie glukozy po posiłku oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Reducan® - suplement diety opracowany przez Narodowy Instytut Leków

Interdyscyplinarny zespół naukowców Narodowego Instytutu Leków opracował unikalną formułę Reducan® Diabet wykorzystującą najlepszą frakcję β-glukanu z owsa. Suplement ten zawiera najwyższą dawkę β-glukanu spośród preparatów dostępnych na rynku. Reducan® to suplement diety opracowany przez NIL w ramach projektu bony na innowacje numer wniosku o dofinansowanie: POIR.02.03.02-14-0064/18.

Opracowanie produktu było możliwe dzięki unikalnej strukturze współpracy bazującej na łączeniu pomysłów naukowców z efektami pracy firmy Everest Swiss Pharm, w szczególności działów badań, produkcji i dystrybucji. Everest Swiss Pharm jako jedyna firma posiada certyfikowane przez Narodowy Instytut Leków produkty na bazie β-glukanu pochodzącego z owsa o potwierdzonej skuteczności działania w eksperymencie z udziałem ludzi.

Innym istotnym składnikiem Reducanu jest wysokobiodostępna forma chromu organicznego, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Te znane i sprawdzone składniki w tym suplemencie występują w dużych, bardzo skutecznych dawkach.

Więcej o Reducan® Diabet znajdziesz na www.reducan.pl

Dla kogo?

Co to są β-glukany?

β-glukany to długołańcuchowe, wielowymiarowe polimery glukozy, w których poszczególne cząsteczki glukopiranozy połączone są wiązaniami glikozydowymi typu β i występują w postaci łańcuchów prostych lub/i rozgałęzionych. W zależności od pochodzenia β‑glukanów oraz stosowanej technologii ich pozyskiwania zróżnicowane są: ich struktura i stopień polimeryzacji, co przekłada się na masę cząsteczkową.

Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że zarówno u ludzi, jak i zwierząt β‑glukany wywierają dość zróżnicowany, ale korzystny wpływ na organizm. Dobrze rozpoznane jest pozytywne działanie β-glukanów na zdrowie człowieka w zakresie ich zdolność do obniżania stężenia glukozy poposiłkowej we krwi, jak również poprawa wrażliwości insulinowej komórek. Wprowadzenie do diety człowieka preparatów dostarczających ten polisacharyd może przyczynić się do spadku zachorowalności na cukrzycę typu 2.

β-glukan z owsa, poza właściwościami obniżania poposiłkowego stężenia glukozy we krwi, wykazuje również zdolność do obniżania stężenia frakcji LDL cholesterolu oraz całkowitego stężenia cholesterolu we krwi.

Reducan® - suplement diety opracowany przez Narodowy Instytut Leków

Reducan® DIABET

β-glukan + Chrom (10 μg)
Napój w proszku
 • dla osób chcących kontrolować stężenie glukozy po posiłku
 • spowalnia wchłanianie glukozy po posiłku oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

Działanie

 • Spożycie β-glukanu pochodzącego z owsa w ramach posiłku pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku.
 • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi w ciągu dnia.

Dzienna porcja zawiera

 • β-glukan z owsa - 4000 mg
 • Chrom - 10 μg (25% zapotrzebowania)
Jedno opakowanie zawiera 30 saszetek, które wystarczają na 30 dni stosowania.

Reducan® Diabet można zamówić na stronie www.reducan.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Kasia  IP: 31.135.19.xxx(2020-05-04 14:28:31)
zapomnieli dodać że za jedyne 149zł


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Reducan® - suplement diety opracowany przez Narodowy Instytut Leków
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 27 listopada 2020 r.

Zadaj pytanie on-line