Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w tym roku w... Internecie!

źródło: info. własne, dodano: 14 maja 2020 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

Największe i najważniejsze wydarzenie diabetologiczne w naszym kraju, czyli coroczny Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, odbędzie się w tym roku w wersji on-line. Poinformowali o tym organizatorzy Zjazdu. W początkowej wersji XXI Zjazd PTD miał się odbyć od 14 do 16 maja 2020 roku. W momencie wybuchu epidemii w Polsce, w marcu, zmieniono termin spotkania na 27-29 sierpnia. Dzisiaj pojawił się komunikat oznajmiający, że Zjazd zostaje przeniesiony do sieci.

"Dziś właśnie miał rozpoczynać się XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, zaplanowany tradycyjnie w maju, w dniach 14-16 tego pięknego wiosennego miesiąca roku. COVID-19 zmienił plany wielu na całym świecie, także i nasze. Cieszyliśmy się wszyscy na to spotkanie - My Uczestnicy i My Organizatorzy. Zarząd Towarzystwa przygotował bardzo interesujący program naukowy, zaprosiliśmy wielu znamienitych gości - autorytety naukowe z zagranicy i kolegów z całej Polski" - czytamy w liście.

Organizatorzy informują, że pomimo przeciwności losu XXI Zjazd PTD jednak się odbędzie, ale w nieco zmienionej formie. Przeprowadzone będą spotkania w wersji on-line z szansą na rekordową liczbę uczestników transmisji filmowej. Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego corocznie gromadzi ponad 2000 uczestników z całej Polski.

Udział w Zjeździe biorą wykładowcy krajowi oraz zagraniczni. Uczestnikami wydarzenia są diabetolodzy, pediatrzy i interniści, lekarze rodzinni oraz specjaliści z różnych dziedzin medycyny, a także pielęgniarki i pielęgniarze, edukatorzy, diabetycy, psycholodzy, których wkład w holistyczną opiekę diabetologiczną jest niezwykle ważny.

Dalsze szczegółowe informacje będą przesyłane do uczestników wkrótce.

Strona internetowa: www.21ptd.pl oraz wydarzenie na Facebooku.

List od Organizatorów

XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w tym roku w... Internecie!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w tym roku w... Internecie!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 11 czerwca 2021 r.

Zadaj pytanie on-line