Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Wojtek już na szlaku!

źródło: netPR, 18 lipca 2005 r.

18 lipca – W góry ruszyliśmy wczoraj. Około 12 dotarliśmy do schroniska Tete Rousse na wysokości 3100 metrów z zamiarem rozbicia namiotów, położenia się, odpoczynku i wymarszu około 4 nad ranem, jednak pogoda się popsuła. Obecnie wieje mocny wiatr, jest zimno.

Pół godziny temu mieliśmy burzę z gradobiciem, wtedy próbowaliśmy wejść do kolejnego schroniska, Gautier. Tam czeka nas kolejny, według prognoz, wietrzny dzień, ale już w środę ma być słońce, wiec to będzie bardzo dobra pogoda, aby spróbować „zaatakować” szczyt. Teraz wszyscy pochowali się do namiotów, ja siedzę na zewnątrz opatulony we wszystko, co mam i tak trzęsę się z zimna. Teraz wyszło słońce, zdjąłem czapkę i kaptur, będzie troszeczkę cieplej.

Czuje się dobrze, myślałem, ze będzie gorzej. Na wysokości 3000 metrów nie odczuwam jakichkolwiek oznak choroby wysokogórskiej. Wczorajszy marsz był trudny, bo nieśliśmy bardzo ciężkie plecaki, ale teraz już tych kilogramów ubywa, ponieważ zjedliśmy część prowiantu. Pod względem samopoczucia wszystko jest OK. Cały sprzęt, zarówno insulina jak i glukometry – wszystko działa. Obawiałem się nagłych spadków cukru, ale wszystko jest w porządku.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Wojtek już na szlaku!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line