Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Drugi dzień wspinaczki - pogorszenie pogody

źródło: netPR, 19 lipca 2005 r.

19 lipca - Pogoda się pogorszyła, zaczął padać śnieg, w nocy napadało około 30 centymetrów. Rano myśleliśmy że nie wyjdziemy, ale około 9, może troszeczkę później zwinęliśmy obóz i wyszliśmy. Teraz jesteśmy na wysokości około 3500 metrow. Wysokość trochę daje w kość, ale myślę, że powinniśmy dojść. Jeżeli jutro będzie ładna pogoda, to staniemy na szczycie.

Na szlaku spotykamy grupy alpinistów, na przyklad Włochów, Polaków, Litwinow, Estończyków. Wczoraj na naszym obozowisku byli tylko Polacy i para Estończyków. Zostali tam tylko najwytrwalsi, bo reszta uciekła do schroniska. Gdy poszliśmy tam, żeby zobaczyć jak ono naprawdę wygląda, wszyscy dziwili się, dlaczego w taką pogodę śpimy w namiotach. Dzisiaj to my przepuściliśmy ich do góry i oni torują nam drogę, a my idziemy po nich.

Dookoła widzę chmury (jesteśmy już ponad nimi) dużo śniegu, góry, góry i jeszcze raz góry. Wszyscy czujemy się dobrze. Nie odczuwam niedocukrzeń, wydaje mi się nawet, że poziom cukru trochę się podwyższył, ale to to dobrze, bo nie ma ryzyka, ze wystąpi nagły spadek cukru i jego późniejsze konsekwencje. Na razie wszystko idzie, jeżeli chodzi o cukrzyce, po mojej myśli.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Drugi dzień wspinaczki - pogorszenie pogody
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line